Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Gyermektartás megszüntetését kérte a volt férjem föiskolás lányom után, mivel a biróságon megegyeztünk fix 17000 ft- ban ,és február 20-ig iskola látogatási igazolást megküldjük számára . A megegyezés 2009 októberétől van hatályban, de nem küldött egy forintot sem. Az iskola látogatási papírt lányom kikérte, és februárban elsőbbségivel én adtam postára jóval 20.a előtt . Most kaptam a biróságtól, hogy a volt férjem nem küldi tovább a megítélt összeget, mert nem küldtük el neki az iskola látogatási igazolást, és kérte a gyerektartás megszüntetését.
2010. márc. 8. 17:28
 1/2 anonim válasza:

Irány a posta a feladóvevénnyel hogy hová tünt a leveled!

Ha megvan,igazolás kérése a postától hogy mi lett a sorsa,majd ennek bemutatása a bíróságon.Bár nem tudom 17000-ért érdemes-e ügyvédet fogadni meg pereskedni....de ezt Te tudod..

2010. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos elsőbbségivel adtam fel,ami azt jelenti,hogy sima levélként ment el,így nincs igazolás, hogy feladtam.

A volt férjem szerintem letagadja,hogy megkapta,így akarja megszüntetni a gyerektartást.

2010. márc. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!