Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Külföldi távoli rokon meghalt...

Külföldi távoli rokon meghalt és páran örököltünk. Szeretnénk tudni, hogy mit hagyott hátra az örökhagyó de felvilágosítást nem ad sem a kinti sem az itthoni ügyvéd. Állítólag nem tudják de azt igen, hogy bízzuk meg és 30%-ot kérnek.. De miből?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek igy eleg kamu szaga van.
2015. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg kamunak tűnik.

Ne azt az állítólagos ügyvédet keressétek meg, hanem a kinti illetékes hatóságot.

2015. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2015. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkerestem levélben a kinti ügyvédet de az visszaírt,hogy a magyarral vegyem fel a kapcsolatot.A magyar az örökös kutató és állítólag nem tud felvilágosítást adni!
2015. aug. 5. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
honnet tudjatok hogy orokoltetek? ezek szerint volt vegrendelet es azt ismertettek veletek? mert ha a rokon meghalt es maskent vegrendelkezett akkor semmit nem kaptok.
2015. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkeresett az Örökös Kutató ügyvédje telefonon,a többi örököst személyesen.Nem ismerem a végrendeletet.Állítólag az ügyvéd sem tudja,hogy mit hagyott hátra az elhunyt.A kinti ügyvédnek írtam levelet de Ő visszairányított a magyarhoz.
2015. aug. 10. 09:05
 7/7 anonim válasza:
Érdemes utána járni, de óvatosan mert mint ha hallottam volna ilyen jellegű csalásrol.az furcsa hogy nem tudja meg mondani hogy mit örökölsz, csak azt tudja hogy mennyit fizess neki 😶
2020. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!