Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentést rágalmazá...

Tehetek feljelentést rágalmazásért?

Figyelt kérdés
Üzleteltem egy emberrel, előre utalt pénzt, úgy volt, hogy személyesen veszi át, kb 1 héttel utána pénteken mondta, hogy nem tudja még mikor veszi át, de ha "van kedvem (ő mondta ezt)" fel is adhatom, de neki nem sürgős. Szerdán felhívott és már hihetetlen hévvel adta a dolgot, hogy sürgősen adjam fel. Csütörtökön fel is adtam, gondolom hétfőre lesz ott, de ő ma azt írta, hogy mivel tegnap nem volt ott, feljelentést tett nagy értékű csalásért. Én tudom az igazamat, és meg szeretném kicsit fingatni az állatot, feljelenthetem? (az áru értéke ~50k)
2010. márc. 6. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az mióta nagy érték?:D
2010. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, de azok alapján, amit leírtál, pert fog veszteni és bukja a perköltséget is. Szerintem ez épp elég nagy megfingatás.
2010. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tégy feljelentést, valószínűleg a csávó is csak rád akart ijeszteni és blöffölt.
2010. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van fültanúja az esetnek ,és ha azt amit mondott rád nem tudja bizonyítani akkor igen.
2010. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

e-mail-ben mondta

ezen felül semmirekellő embernek hívott...

2010. márc. 6. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!