Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért határozták meg előre,...

Miért határozták meg előre, hogy nem emelik a családi pótlékot és a Gyes. -t?

Figyelt kérdés
Eddig követte a nyugdíjemelés %.-át,vagy legalább az inflációét!ANNYIRA igazságtalan!nem csodálom,hogy aggasztó a népesség csökkenés,(állítólag METRO újságban olvastam idén már 10 millió alatt leszünk!!!!)mert vagy nem szülnek a nők(?:O) vagy családok mennek külföldre!
2010. márc. 5. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs rá pénz.
2010. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
válság van ha nem vetted volna észre...
2010. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na azért azt vitatnám...a választásokra van!!
2010. márc. 5. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez demagógia,a körtét nem lehet a szilvával összekeverni.

Egyébként a szlovákoknál harmada a családi pótlék,így is túl sokat költünk erre.

2010. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Túlnépesedés van. Azokat kellene támogatni, ha nemis készpénzzel de legalább adókedvezménnyel akiknek nincsen gyerekük. Ez a kedvezmény a gyermekek számával csökkenne. Ez így korrekt.
2010. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Túlnépesedés??Hol élsz te??Szóval nem kapok munkát,korházi adminisztrátor vagyok(november óta munkanélküli)... a párom külföldre mennt dolgozni!

Tudod azért vállatam három gyermeket mert szerettem volna egy kisfiút!Három lányom van ,kítünő tanulok országos vesenybajnok MAGYAR.-ok!Szóval abban igazad van szabjanak határt!Állítsák meg azt,hogy olyan családok vállaljanak gyereket akk NEM tudják tisztességesen felnevelni őket!

2010. márc. 5. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:

No, hát ha tudod őket tisztességesen nevelni, akkor semmi gond, ha nem nő idén a csp és a gyes.

Nekem is 3 gyerek van, itthon vagyok a kicsikkel, mégse zavar a dolog. Nem abból élünk és nem azért vannak a gyerekeink, hogy mit fizet rájuk az állam. Ha adnak, örülök. Ha nem adnak, akkor nem adnak. Nem ez alapján döntöttünk.

Gondolkozz így te is és rögtön nem zavar a dolog!

2010. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudod valóban nem abból az összegből élünk...nem ez a bajom!Hanem az,hogy mi alapján HATÁROZTÁK meg előre azt,hogy pont ez a két juttatás nem követi az inflációt!???
2010. márc. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!