Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen önvédelmi fegyver...

Milyen önvédelmi fegyver lehet nálam?

Figyelt kérdés
Elsősorban ütőfegyverre gondolok, de bármit meghallgatok. A kés nekem nem tetszik,mert megszúrom, úgy hogy esetleg meghal, akkor engem vesznek elő hogy miért védtem meg magam, esetleg kiveszi a kezemből, és ő támad rám vele, vipera, boxer kizárva, mert a viselése tilos, pedig nekem a vipera a legszimpatikusabb, mert erős és hosszú, ha késsel támadnak esetleg, akkor könnyebben hozzáférek a támadóhoz. Gázpisztoly kizárva, mert 18 év alatti vagyok, és szerintem akkor sem kapnék fegyverviselésit, a paprikaspray meg szerintem nem valami hatásos,főleg ha többen támadnak rám, esetleg ki is fogyhat, meg azért az gondolom nem teljes mértékben zsebben szállítható, tehát ezért hanyagolnám, valami olyasvalami kell ami egyből előkapható. Gondolom akkor mindent ellőttem, igaz?
2015. júl. 5. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Az lesz a legjobb ha elfutsz mivel a magyar törvények nem teszik lehetővé azt hogy legálisan megvédd magad főleg cigányok ellen nem
2015. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
sajnos ez így van, de csak van valami kiskapu...
2015. júl. 5. 23:05
 3/20 A kérdező kommentje:
egyébként 180 cm és 87 kg vagyok szóval nem valami jó futó
2015. júl. 5. 23:05
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Hidd el, elég hatásos a paprika spray, ha többen vannak akkor is.


Ezt meg, hogy nem védheted meg magad hagyjuk már, nem is olyan rég módosítottak a törvényeken, már elő sem vesznek, ha bizonyos esetekben akár meg is ölöd a támadót.

(Az meg, ha anyáznak neked egyet és úgy esel neki valakinek, továbbra sem jogos önvédelem.)

2015. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Mit szólsz a sósavval töltött batár nagy vizipisztolyhoz?
2015. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%

"Ezt meg, hogy nem védheted meg magad hagyjuk már, nem is olyan rég módosítottak a törvényeken, már elő sem vesznek, ha bizonyos esetekben akár meg is ölöd a támadót."


Amíg nem tapasztalod meg a saját bőrödön ezeket a dolgokat addig úgyse fogsz hinni nekem

2015. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

'Amíg nem tapasztalod meg a saját bőrödön ezeket a dolgokat addig úgyse fogsz hinni nekem'


Miért is? Törvény nem tesz különbséget magyar, német v hottentotta között. Akármelyik követ el bűnt, a törv. értelmében megkapja az őt megillető büntetést.

2015. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Amíg nem tapasztalod meg a saját bőrödön ezeket a dolgokat addig úgyse fogsz hinni nekem"

A nagy élettapasztalattal rendelkező bölcs szólott.

2015. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Gázspray és a paprikaspray is igen hasznos viszont több ember ellen már nehezebb használni. Viszont vannak olyan spray-k amiket állatok ellen használnak és ugyan olyan hatóanyag van benne csak nagyobb dózist adagol ezek már több ember elen is használhatóak. De gázspary esetén olyat vegyél amiven ún. c.s. gáz van, mert szerintem az a leghatásosabb
2015. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#7


Megkérdezhetem hogy melyik bolygón élsz?Vagy csak tetteted a hülyét mint aki nincs tisztában a valósággal?


#8


Mondja ezt egy tizenéves kisgyerek?


Egyébként bírom hogy az agymosott buta birkák felpontozzák azokat akik orbitális baromságot írnak viszont akik az igazságot írják le azokat meg lepontozzák.Mindegy eridjetek nézni inkább az Éjjel Nappal Budapestet,bár még lehet az is túl magas az értelmi színvonalatokhoz viszonyítva

2015. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!