Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha hívásrögzítő programot...

Ha hívásrögzítő programot telepítek a telefonomra akkor kell ezt jeleznem azok felé akikkel akikkel beszélek?

Figyelt kérdés

Nem szeretném részletezni hogy mi és hogyan történt velem, de nagyon rossz a memóriám, és ebből a célból hívásrögzítő programot telepítettem a telefonomra, hogy ha valaki olyannal beszéltem akkor én vagy szüleim vissza tudják hallgatni hogy mit beszéltünk. Nem egyszer történt hogy ismerősök engem hívtak mert szüleimet nem érték el, és én meg nemhogy azt hogy mit beszéltünk, de azt is elfelejtettem hogy beszéltünk, de így ha elfelejtem hogy mit beszéltem x személlyel, vissza tudjuk hallgatni hogy miről volt szó...


Szóval kell ezt jeleznem bárkinek is hogy rögzítem hogy mit beszélünk? Csak azért kérdezem mert ha felhívom pl az internetszolgáltatónkat, akkor ott is mondják hogy rögzítik amit beszéltünk...



2015. júl. 3. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2015. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Saját beszélgetéseidet felveheted, a másokét nem. Nem kell jelezni.
2015. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Kötelező, mivel személyiségi jogokat sért mások hangjának tudtuk nélküli rögzítése.
2015. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 köszi, a legtöbb ismerősünk tudja, hisz tudják hogy mennyire rossz a memóriám, aki meg nem tudja annak továbbra is jelzem...
2015. júl. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!