Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számíthatok? Többi lent

Mire számíthatok? Többi lent

Figyelt kérdés
1x haverommal bicóztunk, és bezúzott egy buszmegállót. Én persze csak ott voltam. És kis idő múlva visszamentem másokkal, és 1 ablakot mi is betörtünk, és kihívták a rendőrséget. Szerintetek milyen bünetést szabhatnak ki rám, mert ugye ott voltam legelőször is. 14/F
2010. febr. 27. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Anyád nem tanított meg rá hogy a közvagyon is érték?

Mivel 14 vagy így már számíthatsz valamire. Más nem tőlem 2 nagy pofonra.

2010. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy szétvernélek hogy legközelebb meggondolnád mit csinálsz. A barátodat véresre pofoznám. Elegem van a 13-16 éves kis gyökerekből akik bandákban járják a várost, és azt hiszik hogy k*va kemények mert megrugdosnak néhány padot, kitörnek néhány üveget, és beszólnak néhány néninek, minden második szavuk baz.meg és méterenként köpnek egy nagyot. Ide süllyedt az ifjúság. Grat. Remélem kaptok a pofátokra. Ha ilyen kemények vagytok mért fostok a rendőrbácsitól???
2010. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Utolsónak.

Úgy látom, a társadalom Téged eléggé rendesen kiközösített.

2010. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kis cuki vagy második kommentelőkém.. Téged is jómodorra tanítottak
2010. aug. 10. 02:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!