Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a holokauszt...

Mi a véleményetek a holokausztról és a hozzá kapcsolódó törvényről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 07:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Semmi, nem érdekel. Nem érdekel a holokauszt, már rég elmúlt, minek rágódni rajta, se a törvény.
2010. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Engem az zavar az egészben hogy ezzel elérik azt hogy a témában még csak párbeszédet se nagyon mernek majd folytatni a törvény miatt! Pedig lenne mit feltárni még ez-ügyben. Személyes véleményem hogy a holokauszt abban a formában ahogyan ma tanítják nekünk Nem történt meg. Persze nagyon sok zsidót megöltek a nácik de a holokauszt nem ugy zajlott le ahogyan abban most nekünk hinni kellene! Pontosan hogy az ilyen törvényekkel becstelenítik meg annak a sok embernek a szenvedését és halálát. Nem pedig pl. az én véleményemmel aki csak azt mondja hogy sok a hazugság ezügyben de most már sajnos utánajárni sem nagyon lehet...(én most holokauszttagadó vagyok?)
2010. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, még nem, de ha Sólyom nem küldi az AB-hez, hanem aláírja, akkor március végétől ha ezt mondod, akkor igen...
2010. febr. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a holokauszt áldozatainak a számát erősen eltúlozták, és még mindig sokan hasznot húznak abból hogy felemlegetik. Innen már csak egy lépés kell a másképp gondolkodók bebörtönzéséig, a koncepciós perekig, az ÁVH újjáalakulásáig, a szólásszabadság eltiprásáig. Újra nyithatja kapuit a recski haláltábor, csak most nem a kommunizmus ellenesek, hanem az igazságot keresők fognak odakerülni súlyos évekre, ha ki merik nyitni a szájukat. Ez a törvény szerintem súlyosan rasszista és antiszemita, csak most a másik irányból. Elkezdődhet újra a másképp gondolkodók üldözése, megtiprása, és ettől jobban félek, mint egy világméretű katasztrófától.
2010. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Kedves néhány előttem válaszoló!

Mi az hogy el lett túlozva a megölt zsidók száma??? Így vélekednétek vajon, ha a ti nagyapátokat is elfüstölik? Az én nagyapámat hála istennek nem füstölték el, viszont A TESTVÉRÉT IGEN. Akkor bezzeg büszkék tudtok lenni a magyar zsidókra, amikor a magyar feltalálókról van szó (és akiknek 90%a zsidó) ????

Elgem van ebből az elkorcsosult, beszűkült országból! Itt zsidóztok, úgy, hogy azt se tudjátok mit jelent! Félelmetes... EZ NEM A SZABAD VÉLEMÉNYNYILVÁNÍTÁS, HANEM A HALLOTTAK EGYFAJTA MEGGYALÁZÁSA!

Akinek nem tetszik, hogy volt egy zsidó nagyapám, tehet egy szívességet. Lehet nálam kopogtatni. Ennyi.

2010. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
halottak, akartam írni, egy L-el...
2010. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Kedves 15:08!


Micsoda egy hülye vagy... Össze vissza hadoválsz, el sem olvasod, hogy ki mit ír, vagy nem fogod fel. Hidd el nagyon sajnáljuk a nagyapádat. Komolyan. De nem erről volt szó. És képzeld a zsidókkal sincs gond, mint faj. Aki gyűlöl egy egész népet, kivétel nélkül, annak tényleg elmeorvos kell.


De! Ettől függetlenül még mindig nincs bizonyíték a gázkamrák létezésére. Kérlek linkelj nekem akár egyet is. (Segítek, a schinler listája vagy imre kertész fércműve nem az.) Viszont a hivatalos verzió ellen rengeteg (tudományos) bizonyíték van. Nézz utána! Holocaust revizionizmus kulcsszavakkal próbálkozz.


Maga a törvény meg egy baromság nyilván. És szín tiszta pénzérdekek húzódnak meg a háttérben. A mazsihiszes haverok elzárják a pénzcsapot, ha az atis a parlamentben nem erőszakolja ki ezt a baromságot. Ilyen egyszerű.

2010. márc. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kedves 15.08. Írásod alapján a gondolkodók iránti gyűlölet szól belőled, nem az igazság. Sajnáljuk a nagyapád,és azt a rengeteg embert, aki a háborúban ilyen-olyan oknál fogva meghalt. Senki nem mondott olyat, hogy gyűlöli a zsidóságot mint népet (én legalábbis nem). Nézz utána hiteles történelmi dokumentumokban ha nem hiszel az itt íróknak, ne csak a bemagolt hazugságokat szajkózd. Előbb járj utána, utána gyűlölködhetsz. Mindenki elvesztett valakit a világháborúban, csak a nagy többség 60 év után már csendben emlékezik, nem kíván újabb kártérítéseket, újabb felszaggatott sebeket mert nem érdeke. Ez csak azoknak a csoportoknak az érdeke akik még mindig pénzt akarnak kitermelni egy gyászos történelmi eseményből. A búrok sem és a Szibériába hurcoltak sem kaptak kártérítést, nem is beszélve a recski haláltábor foglyairól. Értük is emeld fel a szavad ha igazságos akarsz lenni.
2010. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Igen, én például a nagybátyámat vesztettem el Észak-Erdélyben, mikor jöttek a ruszkik, és szétbombázták azt, ami még maradt a magyar hadseregből!! Magyar katona volt, a hazáját védte, de esélyt se adtak neki szemtől-szembe harcra, érted, jöttek a ruszki bombázógépek és az egész környéket széjjelbombázták! Ennyi volt a "harc"! Utána meg jött a dicső Vörös Hadsereg, és végigerőszakolta az országot!

Mégse követelem a mai napig, hogy az oroszok kérjenek minden nap bocsánatot ezért, vagy büntessék, aki tagadja, hogy így történt! Háború volt, és pláne NEM MI MAGYAROK CSINÁLTUK A HOLOKAUSZTOT akár megtörtént akár nem!!

2010. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az én nagyapámnak annyi volt a bűne, hogy másképp gondolkodott, Recskre került, és egy állítólagos vöröskatona dögölj meg náci felkiáltással mellbe szúrta szuronyos puskával. Mégsem verem a nagydobot, nem követelek kártérítést, csendben emlékezem. Ez a törvény szerintem előrevetít egy olyan lehetőséget, amire gondolni is csak félve merek, de már előfordult a történelemben. Valahogy így kezdődhetett el például a palesztinok táborokba kényszerítése is, és félek hogy a hazám is erre a sorsra jut az ilyen törvények és az ezeket helyeslő emberek miatt. Súlyosan elnyomónak, rasszistának tarom továbbra is ezt a törvényt. Vallom hogy ez azoknak a csoportoknak az érdeke, akik még mindig anyagi haszonra törekszenek egy sajnálatos történelmi esemény miatt. Magáról a holokausztról csak annyit, hogy nem történt volna meg, ha Hitler hadseregét nem támogatják a németországi zsidó bankárok.( nem zsidózok, csak a történelmi tényeket említem)
2010. márc. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!