Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen törvények/jogszabályok...

Milyen törvények/jogszabályok vonatkoznak ma Magyarországon a Yohimbine HCL hatóanyagú táplálékkiegészítőkre?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy "kereskedelmi forgalomba hozni az EU területén belül nem lehet". Ez jelenti azt is, hogy mondjuk Amerikából sem rendelhetem meg Magyarországra?

2015. máj. 12. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ez hol olvastad, hogy nem lehet kereskedelmi forgalomba hozni?
2015. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt*
2015. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ráadásul sehol nem is lehet kapni.

2015. máj. 13. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet nem kéne ilyenekkel tömnöd magad... amúgy max vámot kell rá fizetned, ha az usából behozod, elkobozni nem fogják.
2015. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudod ezt biztosra? :)
2015. máj. 13. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
onnan, hogy nem néznek át minden csomagot, küldeményt, s ha ki is bontják se tudják majd hogy mi az.
2015. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erre azért nem alapoznék. Arra voltam kíváncsi, hogy legális-e Amerikából rendelni, vagy nem, illetve magyar törvények szerint mi vonatkozik erre a termékre. Kb. eredménytelen a keresésem, bár valószínű, hogy nem jó helyen keresem.
2015. máj. 13. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Amerikából nem tudom honnan lehetne rendelni, de ha a Haya Labs termékeire keresel rá, akkor meg fogsz lepődni.
2015. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!