Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » C típusú átvilágításnál...

C típusú átvilágításnál kiderülhetnek a korábbi hülyeségeim?

Figyelt kérdés

Van egy informatikai állás amire pályázatam Budapesten, és C típusú átvilágítás a feltétel.


Nemrég költöztem a fővárosba, eddig Zalában éltem és sajnos csináltam pár nagy hülyeséget, mikor nem volt pénzem, majdnem bedőlt a hitelem. Így nem is gondolkoztam. (Ne gyilkosságra, stb-re gondoljatok. Csak eladtam pár "cuccot")


Ezekből nem lett ügy, szerencsére. Most az átvilágításnál kiderülhet valami? Most emiatt vagyok kicsit ideges. Ezért is jöttem fel Pestre, mert ki akartam abból a fertőből szabadulni. Versenyszférában is próbáltam elhelyezkedni, de semmi. Így maradt az állami melóhely.



2015. máj. 11. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, kiderülhet.
2015. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most olvasom, félreérthető voltam. Nem is kábszerről van szó, hanem "kamionról leesett" termékekről.
2015. máj. 11. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt belőle ügyed vagy sem? Előállítottak, elkaptak, nevesítettek?
2015. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szépíteni, orgazda voltál.

Ha nem folytattak ellened eljárást, miből derülne ki? Akár bevallhatod a 44-es kérdés keretében, ami amúgy arra irányul hogy van-e olyan körülmény ami miatt kompromittálható vagy zsarolható vagy-e. Ez pont olyan dolog.


[link]

2015. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csak derülhet, ki is fog.
2015. máj. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez az ellenőrzés célja.
2015. máj. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem volt semmiféle eljárás! Ezek szerint a lényeg, hogy igazat írjak? És akkor nem lesz semmi következmény?
2015. máj. 12. 07:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Te inkább ne írj semmit, mert ezzel a dadogással csak lejáratod magad, miért nem bírsz normális, értékelhető választ adni?????

Ha csak eladtál pár cuccot és nem volt se Nav, se Rendőrség, akkor nincs minek kiderülni.

Max ha környezettanulmányt készítenek és valaki elmondja, mert nagyban csináltad.

2015. máj. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

bizony ki fog derulni.


ha igazat mondasz akkor azert, ha hazudsz akkor meg azert.


Mondjuk nem tudom hogyan jutott pont neked eszedbe hogy olyan allasra palyazz, ahol c tipusu atvilagitas van.

2015. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Talán mert meg kéne élnem valamiből és IT területen vagyok jártas, és állami szinten kb minden ilyen álláshoz ez kell.


Amúgy ismerek olyat, aki átesett ezen. SEMMIT nem vett észre belőle.

2015. máj. 12. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!