Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mit tehetek ilyen...

Szerintetek mit tehetek ilyen helyzetben? Jogos -e az eljárás?

Figyelt kérdés

2011-ben volt 1 barátnőm aki bérelt 1 lakást . Megkért,hogy a UPC internetet az én nevemre kössük meg.

Aztán szakítottunk és nem is tudtam róla semmit . Pár hónapja (2014.12.10.)végrehajtótól kaptam 1 levelet miszerint 100000 ft körüli a tartozásom a UPC felé amit ráterheltek a 23 éves kocsimra ami 150 000 forintot érhet maximum. Hogyan lehet az ,hogy én személyi valamint lakcímem alapján semmiféle értesítés vagy felszólítást nem kaptam 3-4 év alatt? Nem tudtam róla ,hogy nem fizeti .Gondoltam ha így lenne kapnék felszólítást a szerződésben megadott lakcímemre 3 hónap után.Akkor legalább tisztázhattam volna nagyobb eséllyel.



2015. márc. 25. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom, a felszólítások arra a címre mentek,ahova szólt az előfizetés. Felelőtlen vagy, hogy nem ellenőrizted, a te neveden futó fizetési kötelezettség hogyan is áll.
2015. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Értesítési cím az volt, ahová bekötötték.
2015. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Igen, és gyorsan ki kell fizetni mielőtt tovább hízik a dolog.
2015. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!