Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rendőrség közbeavatkozhat...

Kulacs kérdése:

A rendőrség közbeavatkozhat ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval van anyámnak ez a pasija, aki nem hajlandó elhúzni a lakásunkból, ahol neki semmilyen tartózkodási joga nincsen, se tulajdon, se bejelentés, se élettárs. A lakás anyámé, a pasi hetente-kéthetente pár napot van itt.

Volt perpatvar, meg minden, de fenyegetőzésnél komolyabb nem nagyon történt. Én próbáltam vele beszélni, hogy menjen el, mert kikészíti anyámat, de nem hajlandó. Tehet valamit ebben az esetben a rendőrség?


2015. febr. 22. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Ha semmi joga nincs ott tartózkodn, akkor simán kirakhatjátok. Hanem tágít, megteszi a rendőrség :)
2015. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hany eves vagy? Bizd anyukadra ezt, elvileg o "vitte oda"! Ha kikesziti, akkor miert tur neki meg?
2015. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A korodat csak azert kerdeztem h esetleg nem-e 13ev korul vagy, nem serteskepp, ne ertsd felre!#2
2015. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

21 vagyok, nem gond, hogy megkérdezted. Tudom, hogy az ő dolga, nagyon nem avatkozom bele, csak az érdekelt, hogy ki-e hívhatjuk a rendőrséget ha ez a helyzet áll fenn. Szerencsére végül összepakolt és elment most, szerintem azt hitte, hogy anyám a rendőrségre ment el az előbb.

2015. febr. 22. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendőrt hívsz,mond,hogy késsel fenyeget.
2015. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!