Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az agárdi gyerekgyilkosok...

Az agárdi gyerekgyilkosok perében nem túl kevés a vádlott?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hány személy lehet még aki emberi mulasztást követett el és nem gyanúsították meg? Rokonok, ismerősök, akár hivatalos személyek?
2015. márc. 18. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazad van!!!! A rendörök sem ostromolták meg az állandoan zárt villát. Biztosan valami suskus! A gyogyszerészek, élelmiszerárusok sem tettek feljelentést, hogy ezek nem vesznek bébitápszert. Lefizették öket? (Valahogy1 igy gondolod?)
2015. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a kérdés ironikus, szerintem is sok vádlott van.
2015. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert pl. a nagyszülők sem vádlottak. De ezen kívül nem hiszem hogy egy ismerősük se járt ott.
2015. márc. 18. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem azokat teszik felelőssé, akinek vagyona van az ügyben, hogy el tudják vonni tőlük. Elítélik őket és elkobozzák a vagyonukat. Ha szegények lennének, akkor az anyát vádolnák meg csak és réges-rég vége lenne az ügynek, mert nincsen konc, amit el tudnának lopni. Nem érdekli ezeket, hogy a gyerek meghalt, úgyse lehet feltámasztani, a vagyonukra mennek rá.
2015. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!