Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pénzszerzés céljából számítógé...

Pénzszerzés céljából számítógéppel elkövetett csalásért mire számíthat a bűnös?

Figyelt kérdés
Haverom kijátszotta az étterem rendszerét és olyan számlákat tudott nyomtatni a vendégeknek amik nem kerültek bele a programba, ezzel természetesen többlet bevételhez jutott. Nos..elkapták, bilincsben vitték el. Kíváncsi vagyok mire számíthat? Csalással vádolják, bíróság lesz belőle.
2010. febr. 15. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Haszonszerzés, csalás. A büntetés súlyossága attól is függ mennyivel károsította meg az embereket. Hogy mennyit kap érte nem tudom.
2010. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megússza felfüggesztettel.
2010. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az embereket semmivel, a céget károsította meg mivel az ő zsebébe ment a pénz a kassza helyett. Csak pár hete csinálta teház piti összeg (naponta talán 1-2 asztal), úh remélem csak pézbírságot kap, nehogy már ezért felfüggesztettet kapjon valaki...igazából nem tudom.
2010. febr. 16. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!