Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az adó egy -egy százalékát...

Az adó egy -egy százalékát adom a sulinak és egy egyházi alapítványnak, zárt borítékban a munkaadónak. ÍGy kell?

Figyelt kérdés
tavaly sem vagyok benne biztos, hoyg eljutott a papír oda ahová kell, mert kérdezgették kinek a javára adtam én meg nem mondtam meg, és elrakták a borítékot.... nincs valami papír, hoyg ők átvették?,ez így van jól? tudom, akkor marad az államkaszsában, végül is az sincs kidobva, de akkor minek a cirkusz?
2010. febr. 15. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a felvetésed, mert semmiféle visszajelzést egyénileg nem kapsz arról, hogy az adódnak az a része, amelyről rendelkezhetsz ténylegesen eljut oda, ahova szánod. A lezárt borítékra rá kell írni az adószámot is. Ajánlatos a ragasztónál aláírni, habár nem , mint fent már írtam, nem tudhatjuk...
2010. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!