Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha beszóltam a főnökömnek -...

Ha beszóltam a főnökömnek - kapja be a fa. *om, meg hogy szop. *jon le, kirúghat ezért? A munkámat maximálisan ellátom. A kezem is majdnem eljárt, de tűrtőztettem magamat. Ki tudja meddig bírom!

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 13:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%

:))))), ...:))))


ez valami Fősulis, titkos rovás-írás?

akkor, a megfejtő kódot is mellékelhetnéd hozzá, a por, földi halandóknak, hogy megérthessük a jelentését!

2010. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
55%

had javítsalak ki utolsó:)


ez valami Fősulis, titkos TECHNIKUSI rovás-írás ;)

2010. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Intelligens, diplomás ember... meg az érettségizett is, ha négyszemközt "be is szól a főnökének" NEM TEREGETI KI ország világ elé, a bunkóságát, de legfőképpen nem kér megerősítést ahhoz, hogy helyesen cselekedett-e. Van annyi "sütnivalója", hogy ahhelyett hogy ezen az oldalon felteszi a kérdését, utánna néz, a Munka Törvénykönyv megfelelő bekezdésében, hogy ezek után, milyen retorzióra számíthat. (csak azért, hogy ne kelljen, sokáig keresgélni):

[link]

2010. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Megtörtént aminek nem kellett volna. Lehetett volna beosztott létedre több eszed a főnöködétől.Lehet, hogy a főnök nem rúg ki, mert Ő is hibás a dologban.De ha megváltok egymástól közös megegyezésbe ne menj bele.A felmondó levélen úgy is ott lesz, hogy 15 napig fellebbezhetsz.Fogadj ügyvédet.Nem eszik olyan forrón azt a kását!
2010. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!