Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha beszóltam a főnökömnek -...

Ha beszóltam a főnökömnek - kapja be a fa. *om, meg hogy szop. *jon le, kirúghat ezért? A munkámat maximálisan ellátom. A kezem is majdnem eljárt, de tűrtőztettem magamat. Ki tudja meddig bírom!

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 13:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

A leírt viselkedés szerintem rendkívüli felmondási indok.

Én ezt írnám a felmondásba :

A viselkedésével olyan magatartást tanúsított amely a megengedhetetlen egy munkakapcsolatban és a vulgáris megnyilvánulással megalázta a munkahelyi vezetőt. A felek között az eset kapcsán olyan feszültség alakult ki amely a munkaviszony további fenntartását a munkavállaló hibájából lehetetlenné teszi.


Persze kell még mellé néhány jól megfogalmazott jegyzőkönyv az eset kivizsgálásáról és akkor a felmondás megáll a munkaügyi bíróságon is és nem tehetsz semmit.


Ha a munkáltatód nem így jár el csak kirúg izomból, akkor még pénzt is kereshetsz ( kártérítés )

Ugyanis a bíróság nem csak azt fogja vizsgálni, hogy miért rúgtak ki, hanem azt is hogy az eljárás törvényes volt-e.

2010. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
a munkáltató részéről, indoklásnak bőven elég, hogy a recesszió miatt kevesebb a megrendelés, és emiatt kényszerül a létszám csökkentésére. Ezt a munkaügyi bíróságok is elfogadják, indokul. (azt meg, hogy konkrétan miért téged küld el ezzel az indokkal, teljesen az Ő magán ügye! ezt már nem köteles megindokolni!)
2010. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

19.04-esnek üzenném NEM TARTOZOM A KISEBBSÉGHEZ!!! Igazi MAGYAR HAZAFI vagyok, sőt ha kicsit kutakodnék híres magyar nemesi rokonságra akadnék...

Kívánom neked kedves, hogy legyen részed hasonló főnökség alatt dolgoznod, na akkor megtudnád mit is jelent ez az életben! Csak annyit, lehet, hogy a főnök az tényleg főnök, de ha én vagy bárki más nem csinálnám a munkámat, ő, mint főnök is (aktualitásnál maradva) elmehetne akár havat lapátolni is... (termelési munkáról beszélek) - további szép napot mindenkinek!

2010. febr. 11. 13:58
 14/24 anonim ***** válasza:
40%

a MAGYAR HAZA... nem biztos, hogy büszke az ilyen mentalítású, a kenyéradó munkahelyéhez az általad leírtakban vázoltan hozzáálló, polgáraira.

(azt valószínűleg nem is sejted, (tudatodig, még nem jutott el!) hogy a munkahalyed kapujában, min. 5... családját eltartó ember, örömmel kapva-kapna a Te munkakörödhöz kapcsolódó, munkakör becsületes betöltésére)

2010. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%

a lecsúszott NEMESSÉGNEK, büdös, illetve NEM IZLIK a MUNKA?

kutyabőrös léttére, ne hogy már valaki utasítgassa, az Írásos munkaszerződésben rögzített, általa is kézjegyzett, vállalt munkák elvégzésére, vagy azok számon kárésére!

2010. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%

"ma 13:58"

szégyenlem ,hogy te is magyar vagy.

nos bárhogy is nézzük, lehet, hogy valahol távol te nemesi családból származol, de kettőnk közül te takarítasz és le vagy nézve. én viszont normális melóhelyen dolgozom jó pénzért elismeréssel.

úgyhogy van kettőnk között különbség, pl én dolgozom és nem csak ugatok.

2010. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Érdekes válaszok...:D De van bennük igazság, ha ő a főnök, akkor ő dirigál ha tetszik ha nem.


Ha nem tetszik akkor tipli.


Az, hogy elküldted a p.csába nem épp arra utal, hogy te vagy a legjobb beosztott és imádod a munkád és a főnököd. És nézz azért magadba is, vagyis képzeld magad a helyébe: nem lehet hogy oka van a b@szogatásnak? Ezt csak te tudhatod, én csak kérdezem.

Én, mikor nem bírtam elviselni a főnököm, nem jutottam el eddig, mint te. Nem küldtem el viszont csak addig tűrtem, amíg nem találtam más munkát. Viszont ahogy volt más választásom, azonnal léptem. Bár már akkor is léptem volna ha nem lett volna más meló, annyira nem fizetett jól, hogy tovább eltűrjem.

2010. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
Feltételezem,a kérdező elég sokat nyelhetett,mire ez kibukott-Lássuk be azért,hogy a válságot kihasználva nagyon farkasfogúak a "főnőkök".Helyzetüket kihasználva olyat engednek meg maguknak,ami az emberi méltóságot sérti.Ti,akik szörnyülködtök hogy beszólt ez az ember,meg sem kérdeztétek az előzményét..manapság az ember nem szól be alkalmazott létére csak úgy..ezt azért tartsátok már szem előtt.Amíg egy csigolya is marad az ember gerincéből,azért a végtelenségég megalázkodni,helyzetet kihasználni ne hagyja.Aki meg háborog ezen,abból legyen lábtörlő,megérdemli,és ne sajnálja az égvilágon senki.
2010. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
38%

"Kedves hozzászólók, köszönöm a megértő, tipikus „bun...kó magyar" megnyilvánulásaitokat - tisztelet a kivételnek!"

A bunkó és paraszt te vagy, el lejött már mindenkinél.



"Én meg azt mondom IGENIS ilyennek kell lenni egy IGAZ MAGYARNAK, álljon már ki az ember a saját érdekeiért, nem bólogató pincsikutyaként kell viselkedni!"

Nem attól lesz magyar valaki, hogy bunkó módón ugat és az öklét akarja használni minden kis probléma miatt. És tudod a munkahelyen nem attól lesz valaki magyar aki a legnagyobb paraszt.



"Csak szánni tudlak bennetek...- Ezért tart itt ez az ország!"

Kölcsönös az érzés hidd el!



"Nem, kedves hozzászóló nem büdös a munka, te ezek szerint meg sem értetted miről beszéltem eddig, javaslom olvasd át még egyszer hátha eljut a tudatodig a problémám lényege."

Nem ez jött le.



"Igen kedves, bizonyíthatóan előkelő felmenő rokonsággal rendelkezem, úgyhogy TÉNYLEG van kettőnk között elég nagy különbség!"

Attól, hogy egy rokonos nemes volt, te még nem leszel az. Attól, hogy egy rokonod tett valami jót, te még nem tettél semmit. Ez nem különbség. Persze ha neked ettől orgazmusod van, akkor hajrá.



"Te is valamit félreolvastál nagyon ÉN NEM TAKARÍTÓ VAGYOK EMBER....:)))))"

'Ember' idáig csak arról tudtál panaszkodni, hogy a főnököd mennyire leszól, hogy nem takarítasz jól. Ebből mit hoznál ki?;)



"ÉS KI MONDTA HOGY LE VAGYOK NÉZVE??? Szövegértés neked sem volt erősséged!"

Amit írtál az alapján le vagy nézve, de ha mégsem, akkor miért ekkora a pofád. hogy mennyire szar?



"Képzeld el, a hely ahol dolgozom még normális is, sőt a fizetésem is kiemelkedő, szerintetek okoskáim mégis miért vagyok még itt???"

Akkor szintén kussolj és örülj ne pedig hőbörögj.



"Annyi a probléma, hogy a főnököm egy kö...*ög... Van érettségim, technikusim, főiskolai diplomám, két idegen nyelvet beszélek folyékonyan, és a lényeg a szakmámban a tudásom is eléggé elismert..."

Ezen röhögem egy nagyot:) Hol vetted a papírokat?

Tudod el sem hiszem, hogy neked diplomád van, vagy folyékonyan beszélsz "idegenül". Egy értelmes ember nem sorolja fel a papírjai köz, hogy érettségije van, és a szinted amit itt produkáltál se azt mutatja, hogy egy gyík IQ-ja kevesebb lenne a tiednél.



"Tényleg nagy a különbség közöttünk mert te ugatsz itt nekem én pedig dolgozok...:))))"

Nos valóban. Én a gép előtt ülök nyugiban, szellemi munkám van és munka közben még arra is jut időm, hogy netezzek, van aki megteheti;)

2010. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Van érettségim, technikusim, főiskolai diplomám, két idegen nyelvet beszélek folyékonyan,"...

Fel tennéd esetleg ezeknek bizonyítványoknak, diplomáknak, nyelvvizsga bizonyítványoknak a be scannert másolatát, csak a bizonyítás, igazmondásod jeléül, valamelyik kép-megosztó oldalra? Nem baj, ha a neved kitörlöd, illetve nem lesz jól látható rajta, csak a szöveg és a hitelesítő bélyegzők jól látszanak!

(a "főiskola", ahool végeztél? nem valószínű, hogy büszke az ilyen stílusban, közösségi Fórumokba írogató diplomás hallgatóira!)

ez egy nagyon gyors, ingyenes képtároló oldal:

[link]

2010. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!