Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy meztelen képnek milyen...

Egy meztelen képnek milyen következményei lehetnek a további életemre nézve?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy hibát pár hete. Küldtem magamról egy srácnak egy olyan képet melyen a felsőtestem látszik, bár takarom a kezemmel a melleimet, nem teljesen látszódnak. Az arcom látszik rajta. Megígérte nem mutatja senkinek és nem is tette. Csak én azóta parázok. Pl. egy munkahelyről kirúghatnak egy ilyen miatt?
2015. jan. 30. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem. De ha már úgyis megmutathatja másnak, ne rettegj hanem vállald fel és mutasd meg nekünk.
2015. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vicces első. Nagyon megbántam. 18 éves vagyok. Félek. Hülye voltam.
2015. jan. 30. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég valószerűtlen hogy pont emiatt rúgnának ki valahonnan.
2015. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetro ***** válasza:
90%
Semmi. manapság szerintem a tinik hatalmas része csinál ilyen képet. Ráadásul ennyi strandon is látszik belöled
2015. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Erre mondják azt, hogy késő bánat, előbb gondolkozni kellene... Ráadásul 18 évesen megtanulhattad volna már, hogy vad idegeneknek nem küldözgetünk kompromittáló képeket.


Ennyi miatt jogilag hátrányos megkülönböztetés nem érhet, de ha kiderül, a munkatársak szívathatnak esetleg.

2015. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen következménye.
2015. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt a helyzetet már a költő is átélte:


"Nem mondhatom el senkinek,

Elmondom hát mindenkinek"


Szóval szaladj a probléma elé és lássuk azt a képet :)

2015. jan. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy regisztrálva van-e olyan oldalakra, ahol ezeket egymás szórakoztatására töltik fel.
2015. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Többször ne tégy ilyet. Remélem megúszod...
2015. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mire rendes munkahelyed lesz, ahol ez számíthat valamit (még csak 18 éves vagy), addigra eltűnik az internet süllyesztőjében. De szerintem akkor tölti fel valahova a gyerek, ha összevesztek. Úgyhogy ne vessz össze vele :)

Különben meg a főnökök a munkahelyen általában már öregebb családos emberek, akik nem annyira nézegetik a csajos képeket a neten. Ha igen, akkor meg nem vallják be, és nem küldözgetik egymásnak, hogy "ezt nézd meg". Szóval ha valaki rábukkan én bejössz neki, lesz egy jó estéje de nem hiszem, hogy majd ki akar rúgatni, sőt.

2015. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!