Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a rendor megallit igazoltat...

Ha a rendor megallit igazoltatni az utcan, es minden rendben van, akkor megmotoz?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor nez az ha valami nincs rendben ?(pl be van allva az illeto, vagy ellenkezik?) Vagy egyaltalan megallit ha nem csinalok semmit?

2015. jan. 5. 00:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
8%
Én gyakran éjszaka intézem a bevásárlást is hajnali 2-3 órakor, mert nappal többnyire alszom. Azért az durva, hogy pl. hazafelé menet is bármikor megmotozhatnak a rendőrök ezek szerint, ha olyan a kedvük. Miért ne intézhetném a dolgaimat éjszaka, ha én úgy akarom. Ahhoz pedig, hogy én miért akkor intézem, semmi köze senkinek, még a rendőrnek sem. Én a nappali alvásomat nem áldoznám fel arra, hogy akkor mászkáljak ide-oda. Sokszor délben kelek fel. Na és akkor mi van.
2015. jan. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok. Dolgozni is azért ne dolgozom már vagy 8 éve, mert én nem tudnék reggel felkelni az tuti. Éjszaka meg jobb elfoglaltságaim is vannak annál, hogy dolgozzak.:)


A rendőrök meg ne avatkozzanak bele, hogy én éjszaka hova járkálok, mert én akkor megyek és oda ahova én akarok. Pénzem van elég. Ha soha életemben nem dolgozok akkor is megélek belöle.

2015. jan. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán nem motoznak, max ruházat átvizsgálást hajtanak végre.

(A motorás kiterjed a test üregek vizsgálatásra is)


egy dologra kell csak figyelni:

Hogy ne vigyenek le zsanett helyzetbe 5 en:-D

2015. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
8%
Ezekről a motozós rendőrökről nincs fent videó a youtube-on? Érdemes lenne ezekről a nagyon legális motozásokról fel rakni pár videót, had röhögjön rajtunk mégjobban a világ:D
2015. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
2015. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Egy szintén szakszerű rendőri intézkedés: https://www.youtube.com/watch?v=0wa1D8Z0juo
2015. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
2015. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor helyreigazításképpen.

Utcán RUHÁZATÁTVIZSGÁLÁS van csak és kizárólag. És a rendőr bármikor megteheti. RTV 29.§.

Motozás testüregátvizsgálással jár, azt csak orvos végezheti. Kizárólag.

Ne tudd meg miket lehet találni embereknél ruházat-átvizsgálás során, amiből ki sem néznéd... Kábszer, kés, fegyver, lopott mobil, ékszer, stb.

2015. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
és nap közbe, pl délután 4-5 fel egy fiatalkorút? mennyi esély van rá?
2015. jan. 5. 16:44
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani. Esély mindig van.
2015. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!