Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a rendor megallit igazoltat...

Ha a rendor megallit igazoltatni az utcan, es minden rendben van, akkor megmotoz?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor nez az ha valami nincs rendben ?(pl be van allva az illeto, vagy ellenkezik?) Vagy egyaltalan megallit ha nem csinalok semmit?

2015. jan. 5. 00:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem igazoltatott és kérte,hogy mutassam meg nincs-e nálam kés,a táskámat átnézte.Igaz ez hajnalban volt.Napközben nem valószínű,hogy így járna el.
2015. jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor motoz meg a perverz disznó, ha nőnemű vagy.
2015. jan. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Engem megmotoztak éjjel, pedig csak sétáltam, szerintük ez gyanús. Nem volt nálam semmi. A válaszuk az volt, hogy az ilyen embernél "vagy minden van, vagy semmi". Soha nem követtem el semmit, és nem nézek ki gyilkosnak, vagy tolvajnak, egyszerűen arra jártam. Ezt minden rendőr egyénileg dönti el, hogy megállít vagy megmotoz-e.
2015. jan. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
2%
Na engem tudod mikor engedném, hogy a megmotozzanak. Komolyan, ebben az országban tényleg egyre hülyébbek az emberek?? Semmi joga nincs rá hogy megmotozzon. Ez alapjaiban törvénysértő! Nagyon komoly indoknak kell lennie, hogy megmotozhasson. Innen is látszik, hogy a magyar rendőrök jelentős része abberált bűnöző. Normális országokban az ilyeneket a rendőrség közelébe se engedik. Tiszta szégyen.
2015. jan. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én se örültem neki, de harmadik éjjel találkoztam járőrrel, és gyanús lett nekik. Plusz ők ketten voltak, és senki más a környéken. Nehéz elfogadni, ha valaki tévézés helyett éjjel sétál inkább. Bár volt olyan, aki felfogta, hogy nem bankot rabolni megyek. Másfelől meg akartam mutatni nekik, hogy ártalmatlan vagyok, hátha békén hagynak.
2015. jan. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem kezdek el vitatkozni a rendőrökkel.Mert a végén még bevisznek.Inkább kipakolom a táskámat.
2015. jan. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Oké, megértem, hogy nem vitatkozol velük, mert annak úgy se lenne jó vége. De komolyan milyen ország az, ahol a rendőr ennyire szarba se nézi a törvényeket? Enyhén szólva felháborító. Aki teheti tényleg húzzon el innen amíg lehet. Ez nem ország, ez egy pöcegödör.
2015. jan. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%

"Engem megmotoztak éjjel, pedig csak sétáltam, szerintük ez gyanús."


Ezt kétlem, mivel a motozás testüregvizsgálatot jelent.

Maximum ruházatátvizsgálást tartott.

2015. jan. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
3%

"Ezt kétlem, mivel a motozás testüregvizsgálatot jelent. "


Az én ismereteim szerint a ruhán át történő motozás is motozásnak számít. A testüreg vizsgálat megint egy másik kategória.


Ha kabáton keresztül motoz meg, az miért ne számítana motozásnak?


Motozás és testüregvizsgálat az két teljesen külön fogalom. Az utóbbit főleg csak börtönökben szokták alkalmazni.

2015. jan. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Többen tévedésben vagytok, amikor a leírt eseteket törvényellenesnek írjátok!

A törvény megengedi! (Nem idézem, de ha kételkedsz, keress rá!)

.

Más.

Sok a kiabálás az éjszakai bűnözés szaporodása miatt.

Honnan tudná/látná bárki is, hogy aki éjjel sétál, milyen szándékal teszi?

2015. jan. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!