Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most akkor mit csinaljak ez...

Rami** kérdése:

Most akkor mit csinaljak ez esetben is ki kell fizetni a tarolasi dijat? (tobbi ent)

Figyelt kérdés
Mit csinaljak akkor ha vettem egy fulest de tpres hibas volt volt rajta garancia es vissza vittem az uzletbe az elado azt mondta hogy 30 napon belul kuldenek egy uzenetet hogy mikor mehetek erte de nem kaptam azon a harminc napon belul.se smst se emailt hogy mehetek erte meg azt is mondta az elado hogy a 35 napon mar feltetlenul be kell menni erte mar tul vagyok a harminc napon es 400 forint naponta a arolasi dij osszesen 4 napom van tarolasi dijban ha nem kaptam uzenetet akkor is ki kell fizetnem a tarolasi dijat?

2015. jan. 4. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ügyben te és a bolt veszel részt, ti játszátok le egymás között. Még akár elolvashatod a bolt feltételeit is. Ha én azt mondom, hogy nem kell vagy ki kell fizetned, azzal mire is mész pontosan?
2015. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt hogyha a 30 dik naptol szamitva nem megyek a fulesert akkor naponta 400 ft tarolasi dijat kell fizetni. De mivel nem kaptam ertesitest hogy keszen van e igy nem tudom hogy fizetni kell e mivel mar 30 napon tul vagyok
2015. jan. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!