Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Biztonsági őrökkel szembeni...

Biztonsági őrökkel szembeni jogok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy bementem egy discoba, bent kicsit berúgtam. Ez után kimentem a dohányzóba, és ott nem tetszett a pofám a kidobóknak és kidobtak. Ez után egész éjszaka vitatkoztam velük, hogy engedjenek vissza, de nem tették, pedig kifizettem a belépőt és a kabátom is bent volt. Végül nagy nehezen ideaadták. Én elkezdtem őket sértegetni (ami tudom hogy nem helyén való, csak elég részeg voltam) amiért végül. Két biztonsági őr elkergetett, ég utánna a földön úgy összerugdosott hogy szerintem eltört a bordám, vérzett az orrom is. Ezután amikor otthagytak kerestem egy telefonfülkét és névtelenül elmeséltem hogy mi történt. ( az egyiknek megjegyeztem a keresztnevét, azt elmondtam nekik) én ezt a történetet teljesen jogtalannak tartom, szerintetek van esély rá hogy a biztonsági őrök megkapják a büntetésüket? (Egy barátom mesélte hogy tényleg kijöttek a rendőrök, de nem tudom mire jutottak.)

2014. dec. 28. 05:26
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor az a dolgok menete, hogy elmész az ügyeletre egy látleletért és azzal a kezedben teszel egy feljelentést az őr ellen. Az ilyen névtelen betelefonálásokat kb. leszarják, mindig akad pár részeg hülye, aki így akar bosszút állni a biztonságiakon, amiért kirakták valahonnan.
2014. dec. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
-okos voltál,szépen viselkedtél,majd máskor nem csinálod,
2014. dec. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kellett volna hívni a yardot, mikor nem engedtek vissza a kabátodért, mondjuk így az arcoskodás helyett.


Utólag most mit akarsz? Egyedül áll a szavad velük szemben, akik sokan vannak.


Különben meg nem kell bepiálva emberkedni, főleg nem nálad nagyobb meg több emberrel, akinek nagy gyakorlata van benne, hogy elgyepálják a hozzád hasonló részeg fаszkópékat.


Na akkor összegzem, hogy miket bаsztál el a sztoriban:


1. idiótáknak fenntartott "szórakozó"helyre mentél "szórakozni"

2. dohányzol

3. bepiálsz

4. bepiálva nem találod a kontrollt

5. dohányzás közben idióta módon viselkedsz, ami szemet szúr a portásoknak

6. sértegeted a nálad nagyobb és több verőembert

7. azt képzeled, hogy a bepiálás mentség bármire

8. ha visszatartják a tulajdonodat, nem hívod a fakabátokat.

9. utólag idejössz picsogni a dolog miatt.


Én például a fentiekből egyiket se csinálom, és mit ad isten, nem is bаszok rá így, mint te.


Egyébként még könnyen megúsztad, mert az ilyen sztori rendesen úgy végződik, hogy összedrótozott állkapoccsal egy hónapig pépeset zabálsz, vagy esetleg hátralévő életedben egy kocsiban gurulgatsz föl-le.

2014. dec. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért valjuk be vannak f...kalap kidobók. Vagy 15 éve történt, hogy mentem volna koncertre. Kivételesen tök józanúl mert úgy érkezett be a vonatom, hogy nem volt időm a már bent lévő haveri körrel alapozni. A bejáratnál rám nyomják a pecsétet, mennék be, megbotlok a küszöbben, erre kidobnak, hogy ne itt essek-bukjak részegen. Hiába magyaráztam, hogy még egy kortyot sem ittam, nem engedtek be. De amíg kénytelen voltam kint lenni addig végig nkellett néznem, hogy pár embert aki nem volt szimpatikus azt kedvtelésből összevernek. 4-en egy 40 kg-os srácot stb. Az anyjuk büszke lehet rájuk.
2014. dec. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt dobják ki meg verik el akivel baj van. Egy diszkóban majdnem mindenki részeg, mégsem dobják ki. Nyilvjan, mert több kell hozzá.


Azért kíváncsi lennék a másik oldal véleményére is, mi is történt:-)

2014. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak köcsög biztonsági őrök, de most a kérdező a hibás. Ha odajönne hozzám egy random ember és elkezdene sértegetni, akkor én elverném.
2014. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!