Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vásárlástól való elállás:...

Vásárlástól való elállás: hogy van jelenleg a szabály, NEM NETES VÁSÁRLÁS ESETÉN?

Figyelt kérdés
Vettem ma féreghajtót a kutyáknak, de nem a megfelelőt, mert a boltos fazon félretájékoztatott. Szeretném holnap visszavinni, és a megfelelőre kicserélni/ vagy a pénzem visszakapni. Ezt meg tudom tenni? Mit tegyek ebben a helyzetben? Nem kis összegről van szó, 5 ezer forint.
2014. dec. 20. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A jogi hátteréről nem tudok, de szerintem ki fogja neked cserélni, ha bontatlan. Én is jártam már így.
2014. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
100%
Nem kötelessége visszavenni, de ha nem bontottad ki és veszel nála másikat, akkor miért ne venné vissza? Így elégedett leszel és legközelebb is nála vásárolsz. Neki meg nem keletkezik kára.
2014. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Kibontva nincs, ráadásul ő tájékoztatott félre, remélem, visszaveszi.
2014. dec. 21. 17:13
 4/4 anonim válasza:
Mi ilyenkor vevő kártalanítást csinálunk. visszaadjuk a pénzt és ha gondolja vesz rajta mást.
2014. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!