Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Személyi jogokat sértettem?

Személyi jogokat sértettem?

Figyelt kérdés
Szoval 14 éves vagyok es az egyik baratnomet az osztálytársam mar 2 éve zaklatja es csicskáztatja.ez az osztálytárs tegnap elott bejelentette h van egy 19 éves baratja.baratnőm bosszubol ráirt a baratjara h tényleg igaz e. El kezdtek beszélgetni es ez addig fajult hogy a fiu megfenyegette a baratnom.Nem hagyhattam es beszálltam a beszélgetésbe.elég csúnyákat mondtam rájuk es a lanyt is elmondtam minden r*bancnak.Ezt a lány megmutatta a szüleinek es holnap jönnek be elbeszélgetni hozzám. Mindent magamra vállaltam nem akarom h baratnom is benne legyen de a fiu mar olyanokkal fenyegetett h megöl. Szerintetek ha tenyleg megut akkor fel lehet jelenteni? Vagy én vagyok a hibás? Kérlek segitsetek tudom nem kellett volna..
2014. szept. 23. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kapsz érte semmit, mivel nem nagy nyilvánosság előtt csináltad.

Ha megüt természetesen feljelentheted.

2014. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És nincs olyan hogy nem kellett volna, mert megérdemelte.
2014. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!