Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan szerepeljek jol a...

Hogyan szerepeljek jol a birosagon?

Figyelt kérdés
Gyanusitott vagyok egy csalas ugyeben, kis ertekrol van szo. Csak a sajat vallomasom szol ellenem, de mivel annak nagyreszet ugy talaltam ki (megfenyegettek hogyha nem vallok magam ellen akkor bezarnak azonnal), ezert tartalma nem egyezik a valosaggal. A szakertoi velemeny is az en artatlansagomat allapitotta meg, ezen kivul pedig mivel mindent visszaadtak nekem amit lefoglaltak, targyi bizonyitek sincs. Mi a teendo szerintetek ebben az esetben?
2014. szept. 2. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne a bíróság előtt fenntartani a korábbi vallomást?
2014. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Rendorseg azt mondta hogy nem szamit mit mondok a birosagon, mert ugyis az elso vallomasomat fogjak alapul venni. Vagy ez nem igy van?
2014. szept. 2. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan szerepeljek jol a birosagon?"

Beismerés, megbánás, kár megtérítése...

Nyilván nem véletlenül jutottak el hozzád, így akad bizonyíték ellened, nehogy azzal gyere, hogy ártatlan vagy. Mindegyik vallomást figyelembe veszik, ha folyamatosan ellentmondásba keveredsz, azzal csak magadnak ártasz.

2014. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bizonyitek nincs ellenem, ma volt az iratismertetes. Ennek ellenere a rendorseg vademelesi javaslattal fog elni. Olyasmit nem vagyok hajlando megbanni amit nem kovettem el.
2014. szept. 2. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Visszavonhatod a vallomásod, és a bíróságnak vizsgálnia kell az ellentmondást a vallomások és bizonyítékok között. Nincs védőd?
2014. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"megfenyegettek hogyha nem vallok magam ellen akkor bezarnak azonnal"

Miért csináltok ilyen hülyeségeket?

2014. szept. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19:16 Kirendelt vedom nincs, mivel kis osszegrol van szo, rendes ugyvedre meg nincs szukseg szerintem, megoldom egyedul is. Elvileg szamitogeppel lett elkovetve a csalas, azokhoz pedig ertek, egyszeruen el tudom magyarazni a logikai ellenteteket.


06:50 Ha ram gondolsz, akkor en nem csinaltam semmi hulyeseget, csak sajnos nem ismerem a torvenyt ezert azt hittem hogy amit a rendorok mondanak az a szabalyos. Ha pedig rajuk gondolsz, hat ennyi esze van sajnos a mai rendoroknek...

2014. szept. 3. 07:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!