Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Annó belecsaltak a tőrbe,...

Annó belecsaltak a tőrbe, újlenyomatot vettek tőllem, most szeretnék majd egy újlenyomat olvasós rendszert a házamba, tudják-e másolni az újlenyomatom? Meg egyáltaálán a rendörségi aktából törlődik-e a nevem?

Figyelt kérdés
Rendőrségi előállítás volt, ügyvéd egy ügyészségi felfüggesztést ki tudott hozni.
2014. júl. 6. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen tudják másolni.
2014. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó okés, csak ezt, hogy tudnám kiszedetni a rendörségi rendszerből? Elősször is legálisan gondoltam ezt.
2014. júl. 6. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Van régi lenyomat is? Új => ujj
2014. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó most a poént tegyük félre, én is észre vettem, de módosítani nem lehet :/
2014. júl. 7. 00:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél íriszleolvasósat, oszt probléma "megoldva", az különben is 10x hatékonyabb...
2014. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 intrepid ***** válasza:
Tudod, én akár holnap besétálok a Pintérségre, és önként adok nekik ujjlenyomatot, mert törvénytisztelő életmódot folytatok, és nem hagyom mindenféle bűnügyi helyszineken az ujjlenyomatom, vagy a DNS mintámat.
2014. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másrészt meg ha valaki hozzáakar jutni az ujjlenyomatodhoz, ezerszer egyszerűbb dolga van, minthogy rendőrséget "meglopja". Csomó helyen te önként és dalolva hagyod ott az ujjlenyomatodat. Miért pont az izgat, hogy egy biztos helyen őrzik azt egy esetleges jövőbeli azonosítás felhasználásához?
2014. júl. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
KEdves 6. te igen hülye vagy :D
2014. júl. 7. 02:45
 9/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Ez egy nyilvánvalóan kitalált kérdés, főleg, ha figyelembe veszem a kérdés vastagon szedett, és normál betűkkel írt része között kiáltozó ellentétet, ami a helyesírást illeti. Kérdező! Legyél következetes, ha már unatkozol:)
2014. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!