Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországnak melyik országg...

Magyarországnak melyik országgal nincs jogviszonya, ahová a végrehajtás keze nem ér el?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Már szlovákiába is nehezen.
2014. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Észak-Kórea
2014. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Kirdzsigisztan, Tadzsikisztan, Azerbajdzsan, Turmenisztan, Afganisztan, Iraq, Iran, Pakisztan, Sri-Lanka, Eszak Korea, Fulop-Szigetek. Argentina, Brazilia,Bolivia,Columbia, Ecvador, Dominikai nepkoztarsasag, Kuba

Elvileg ezekben az országokban nincs kiadatás Mo. felé.

2014. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mióta hernádi zsoltot nem adtuk ki a horvátoknak, szerintem Horvátország elég jó hely lett a magyar bűnözők számára.
2014. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

10:51-es kommentelő: gyönyörű alak lehetsz.


Én csak a "deviza" "hitel" miatt készülök lelépni. Igazából egy élhető országra gondoltam, mint pl. a Fülöp-szigetek, ahol már vannak magyarok szép számmal, mégsincs konzulátus. Ami van, az is csak egy tiszteletbeli konzul Jakartában.

2014. júl. 3. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm a lepontozást. Szlovákiát nem véletlen írtam, a lepontozó szerint miért rohangál annyi szlovák rendszámos autó magyarországon? (az adóelkerülésen kívül)

Ha át is küldi a magyar hatóság a szlovák szabálysértő adatait, a szlovákok annyira rühellik a magyarokat, hogy nagyjából egyből a kukában landol.


De lehet lepontozni agyatlanul.

2014. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Látom, valakinek lehet hozzászólást is törölni egyeseknek. A tegnapi 10:51-es hozzászólást törölték, bár ez lehet, hogy azért, mert személyemet a halálba kívánták és bejelentettem.

A szóban forgó személyt azért pontoztam le, mert a halálomat kívánta. Gondolom ez elég indok arra, hogy valaki minimum annyiban részesüljön, hogy negatív értékelést kapjon. Személyesen több-ben részesült volna tőlem. Valószínűleg egy kis tizen-huszonéves kis suttyó írta a kommentet, igazi felnőttek nem írkálnak olyanokat, amiben azt kívánják, hogy zuhanjon le a repülőm velem.


No komment...

2014. júl. 5. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!