Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova fordulhatok most? Családi...

Hova fordulhatok most? Családi veszekedésből lett verés! Infó lent, de hosszú

Figyelt kérdés
Tegnap apámmal összeszólalkoztam (családi vita) és annak a nője beleszólt folyamatosan nekem akart jönni. Olyan dolgokat mondogatott rólam, ami nem igaz ordibálva. A lánya is tette a fejét én meg mondtam neki, hogy ha nem hagy békén eltöröm az orrát, ő meg azt mondta, hogy alig várja hogy én meg a vőlegényem meghaljunk. Aztán neki akartam menni, de lefogtak ki jött az idegbeteg anyukat azt elkezdett ütögetni szorongatni.(én haraptam, karmoltam) Aztán felvilágosítottam apám igazi énjéről,(majdnem megölte anyukámat) a nő meg erre bevágta h de jó lett volna visszakérdeztem, hogy komolyan gondolja e és erre apám a nyakamnál fogva egy vasajtóhoz vágott és erőből háromszor megütött. Látleletre pénzem nem volt.

2014. jún. 28. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem egy Avantgard-vers, így kérlek, használj vesszőket, mert így nemigen lehet értelmezni az írásodat.


Illetve olyan pikáns részleteket leírhatnál még, hogy


-hány éves vagy?

-szüleiddel laksz még együtt?

-mi volt a vita tárgya?

-szüleid elváltak?

-miért nem kerítettél pénzt a látleletre?

2014. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, anyukámmal élek, szüleim elváltak és csak a kölcsönadott pénzemet akartam visszakérni. Azért nem szereztem pénzt, mert nem látszott semmi, még mára sem foltosodtam be, csak fáj mindenem.
2014. jún. 28. 23:30
 3/7 anonim válasza:
menj el a rendőrségre és jelentsd fel a francba min gondolkozol,nem is értem!
2014. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha volt tanú, akkor testi sértésért fel lehet őket jelenteni. Ha írtatok valamilyen papírt a kölcsönről, és a határidő esetleg lejárt, azzal is lehet menni.


Ha pedig nem létfontosságú a társaságuk, akkor kerüld el őket nagy ívben.

2014. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A rendőrséggel az a baj,hogy ellenem vannak 4-en. És nem fogják elmondani az igazat én meg nem tudom bizonyítani. Ráadásul akkor én húzom a rövidebbet
2014. jún. 28. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony mondom nektek, hogy utolsó fillájeitehet senkinek oda ne adjátok.
2014. jún. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem érsz el semmit, a sündörség úgysem neked hisz, hanem a többinek, mert többen voltak ott.

Egy tanács a jövőre vonatkozóan, erősebb emberrel nem állunk le pusztakézzel verekedni, gázspray, acélrúd legyen nálad mindig, ordibálás helyett rögtön, minden átmenet nélkük fújni ütni, utána eszközöket letörölni eldobni.

2014. jún. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!