Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Születési név megváltoztatása...

Születési név megváltoztatása esetén megváltozik az ember tb-, adó- illetve személyi száma?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 12:27
 1/10 anonim válasza:
51%
nemváltozik meg semmi csak a neve!
2014. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, minden más marad.
2014. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Sőt, még a születési név is marad. Azt nem lehet megváltoztatni. Viszont új nevet vehetsz fel...
2014. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
És aki újjászületik? Ő megváltoztathatja a születési nevét?
2014. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Őszödi Ferenc ***** válasza:
54%

"Születési név megváltoztatása"


Időgéppel, vagy reinkarnációval? Ám nem, nem változik.

2014. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A születési név mégis hogyan tudna megváltozni??? :D Gondolkodj már kicsit.


A névváltozás ezeket a számokat nem befolyásolja.

2014. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, még az okoskodó majmoknak is.Azért írtam születési nevet, mert ha megváltoztatom a nevemet akkor a szül. anyakönyvi kivonatban az lesz feltüntetve, mintha azon a néven születtem volna.Sehol nem fog látszódni h mi volt az eredeti nevem.Nem házastárs nevét veszem fel...csak akkor számít h milyen néven születtél.Az ügyintéző mondta, és egy bürokrata aktakukac csak jobban tudja.
2014. máj. 28. 23:34
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Az egy dolog, hogy neked nem kell majd feltüntetned, de nyugodj meg, nyilván fogják tartani.

Különben minden bűnöző ezt csinálná, próbáld már meg az eszedet is használni egy kicsit, akármilyen nehezedre esik!

2014. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

"Sehol nem fog látszódni h mi volt az eredeti nevem."


Lófaxt! Millió olyan hivatalos okirat van amelyik úgy kezdődik Neve, következő sor pedig, hogy "Születési neve". Ki fog derülni, hogy Kolompárnak születtél.

2014. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze h nyilvántartják, nem azt mondtam hogy nem.De az én irataimon nem lesz feltüntetve, és sehova nem is kell majd beírnom.
2014. máj. 30. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!