Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Külföldön hogyan bánnak a...

Külföldön hogyan bánnak a cigányokkal?

Figyelt kérdés

PL. Szerbiában,Olaszországban,Spanyolországban?


Nem hinném azt,hogy van még ilyen ország a világon mint Magyarország,aki eltűri ezeket a mocskokat!



B.Ú.É.K.


2009. dec. 23. 21:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

Ukrajnában is nagyon keményen bánnak velük.

Annyi segélyt kapnak amiből 10 napig kenyeret tudnak venni. Aki nem dolgozik az éhen döglik! Minden hajnalban indulnak a kukásautókkal sepregetni. Nagyon helyesen. Hátha az Szdsz kiesik és nálunk is bevezetik azt a szokást, hogy aki nem dolgozik ne is egyék!

2009. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

Franciao.-ban nemlétezőnek tekintik őket. Vándorolnak, nem telepedhetnek le. Egy-egy település határában rövid ideig tartótkodhatnak, utána tovább kell menniük.


A környező országokban gettósítják őket.


Magyarországon üldözik őket a legkevésbé és itt halad a legjobban a beilleszkedésük.

2009. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

"itt halad a legjobban a beilleszkedésük."


Nem úgy tűnik, mint akik be akarnának illeszkedni.

2009. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%
Nemrég láttam egy videót, ahol Szerbiában,Nišben a helyi cigánytelep lakói Szerb zászlókkal a kezükben tüntettek Koszovó függetlensége ellen, kiváncsi lennék, h nálunk mikor tüntetnének cigányok trianon ellen.
2009. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem úgy tűnik, mint akik be akarnának illeszkedni."


Nem is azt írtam, hogy mit akarnak, hanem azt, hogy itt illeszkedtek be legjobban. Fogalmam sincs, ki mit "akar", nem vagyok gondolatolvasó varázsló, ellentétben veled.


"Szerb zászlókkal a kezükben tüntettek Koszovó függetlensége ellen"


Gondolom, némi konzervet vagy akár pálinkát kaptak cserébe.

2009. dec. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Több ezer milliárdokat költöttünk a cigányokra. Mi lett az eredménye az internálásnak? Beintegráltuk a cigányságot? Beintegráltuk Sztojka Ivánt?
2009. dec. 24. 09:33
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Én erdélyi vagyok.

Elmondhatom, hogy itt egyáltalán nem bánnak kesztyűs kézzel a cigányokkal, a rendőrség komolyan foglalkozik velük, segély egyáltalán nincs, vagy ha van akkor nagyon kevés és még azért is meg kell dolgozzanak különféle közmunka programok keretében. Itt nincs kolbászból a kerítés, jogvédők csak elvétve vannak, a televízióban nem hogy nem szabad, hanem egyenesen kötelező bemondani annak a bizonyos elkövetőnek a származását, éppen ezért cigusék nem érzik magukat hivatalból felsőbbrendűnek, különbnek, mint mi, SŐT!

Persze itt is van velük éppen elég gond, pl. vannak olyan telepek ahová fehér ember be nem merné tenni a lábát, de mivel ezek kivétel nélkül szegregálva vannak, ezért a probléma nem túl nagy.

Talán a legirritálóbb itt is az újgazdag cigányok rétege, akik ugyan kevesen vannak, de annál nagyobb a pofájuk (természetesen itt sem becsületes munkából meggazdagodottakra kell gondolni).

És igaz ugyan, hogy a cigányok kevésbé (vagy egyáltalán) nincsenek a társadalomba integrálva, de hát könyörgöm ki a bánat akarja őket integrálni?! A társadalom 99%-a biztos hogy nem!

2009. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%
Tudjátok miért van nálunk ez? Mert a nagytestvér a mi országunkban kísérletezik a cigánykérdéssel, hogy mi lenne a legjobb. Nekünk pont ez jutott. Juthatott volna a keményebb fajta kísérlet is. De ez van.
2009. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek:

Van,aki gondol a határon túliakra. (a politikusaink egytől egyig hülyék,nekik ne higgyetek. Főleg Orbán Viktornak csak kihasználja a határon túliakat)


Én szabolcsi vagyok,tudom milyenek a cigányok! Már tavaly leloptak tőlünk vagy 200ezer Ft értékű zöldség,gyümölcsöt. (Hiába ki volt b@szva egy tábla hogy: MAGÁNTERÜLET,de még el is volt kerítve) Mi volt az eredmény? Nem tehetünk semmit mert megélhetési lopás (nem egy nap alatt lopták el,hanem mindig keveset lopkodtak. Sok kicsi sokra megy!)


Elegem van már ezekből,napalmot nekik!

2009. dec. 24. 11:21
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Na látod nálunk olyan sincs, hogy megélhetési bűnözés, és nem büntethető lopás. Ha loptál valamit, akkor az automatikusan rendőrségi ügy lesz. Szerintem ilyen húszezres lopási kvóta is csak Magyarországon van, tiszta agyrém!


OV-ról meg annyit, hogy egyelőre még van becsülete Erdélyben, de ha 1 éven belül nem fogja megadni az állampolgárságot, akkor utána jobb ha nem is tolja ide többet a képét, mert nagyon nem lesz jó neki!

2009. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!