Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet a szerzői jogokat...

Hogyan lehet a szerzői jogokat külföldön érvényesíteni?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, ha ellopják a szellemi termékedet?
2011. máj. 19. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz konkrétan?
2011. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Például közlik a fotódat egy külföldi könyvben, vagy honlapon. Vagy egy szellemi termékedet (zene, könyv, kisfilm, képek) megjelentetik pl. torrenten.
2011. máj. 20. 07:26
 3/7 anonim válasza:

ugy, hogy nem rakod fel mindenhova a kepeded mondjuk vizjel nelkul. egyebkent meg sehogy:)


fogadhatsz adott orszagban ugyvedet, de megeri????:) a torrenten meg halistennek sehogy. max irsz nekik, oszt vagy leszedik vagy nem.

2011. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom. :)
2011. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most látom, hogy feljött a kérdés. Nos én annyit tudok mondani, hogy itthon vannak közös jogkezelő szervezetek, amik a szellemi alkotásokkal kapcsolatos "jogokat" nyilvántartják, szerintem ők tudnak bővebb infot adni, valamint természetesen bírósági úton lehet érvényesíteni a sérelmet.
2011. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De melyik ország bíróságán és egyáltalán kit kell feljelenteni. Konkrétan milyen szervezetekre gondolsz. És mit jelentsen az, hogy a torrenten szerencsére?
2011. máj. 30. 17:42
 7/7 anonim válasza:

a torrenten szerencsere azt jelenti, hogy bar jomagam is szellemi termekeket allitok elo, engem nem zavar, ha hasznaljak a kepeimet, videoimat, amig megjelolik a forrast. A magadfajta, aki nyereszkedni akar, azzal en nem tudok azonosulni. Ha jo vagy, akkor ugyis kapsz fizetos megrendelest, ha meg szar vagy es csak egy jolelkapott keped miatt gorcsolsz, akkor meg ugy kell neked. Nem tudlak sajnalani. Ahogy amiota van torrent a filmipar rekordbeveteleket konyvel el, es az igazi zeneszek is jobban keresnek. A bena kamu hakni geccik meg verik a kolompot h mocskos torrent.

Egyedul a szoftvergyartok buknak a torrenten, de igye nezegetve a reszvenyeiket, azokat sem kell sajnalni...



halistennek hogy van torrent.

2011. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!