Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Átvertek és ellopták a pénzem,...

Átvertek és ellopták a pénzem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam egy oldalt az interneten ahonnan lehet "venni" előre fixált 30 as szorzókat sportfogadásra.Egy ilyen szorzó 30 euróba került.A pénzt Western Union-on keresztül utaltam át neki,de ahogy megkapta tiltott FB ről.Az lenne a kérdésem hogy ilyen esetben mit lehet tenni?(Tudom hogy én voltam a hibás).Kell hagyni a fenébe és bele kell törődni hogy elszállt 30 euróm?Feltudom jelenteni csalásért?Esetleg ekkora összegért nem is indítanának eljárást ellene?Ezeket csalókat a törvény megtudja fogni valahogy?

2014. ápr. 25. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit te akartál elérni, az nem számít csalásnak vagy törvénytelenségnek?
2014. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt az összeget nem Magyarországon belülre küldted ugye? Ha külföldre küldted nem sok esélyed van. De ha megfigyeled ezeket az oldalakat, ahol 30as szorzó van, 1/2, 2/1, HT/FT meg 100% sure nevezetű jó ajánlatok vannak a szelvényeken lehet is látni, hogy gagyi Photoshop az egész. Már ahol nem painttel rajzolt szelvényeket raknak ki. Tanulópénz megvolt. Ennyi tudsz csinálni csak sajnos.
2014. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az elsőre válaszolva. Ha lehetne ilyen tippeket "venni" akkor véleményem szerint nem az a bűnös aki veszi a tippet, hanem azok a játékosok akik ezt manipulálják, vagy azok eladják.
2014. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tehetsz feljelentést, de csak annyi lesz hogy kapsz 2 hónap múlva egy levelet hogy a nyomozást lezárták. Fogd fel tanulópénznek, 30 euro nem a világvége.
2014. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel az euro nem fizetőeszköz, így ez kb annyit ér mintha 30 kaviccsal húznak le. Senki sem fog vele foglalkozni.
2014. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kovpet ***** válasza:
100%

"Mivel az euro nem fizetőeszköz"


Érdekes, én kaptam érte sört :)

2014. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
facebook-os profil alapjan (ami meg sincs, hiszen letiltott...) tehetsz feljelentest, de maximum annyit ersz el vele, hogy meg korbe is rohognek a hulyesegedert.
2014. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem azt a 30 eurót sajnálom hanem hogy az ilyen vígan eléldegél ebből.Az vigasztal hogy ez külföldön aprópénz,sokra nem megy vele.
2014. ápr. 25. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:
ooo dehogynem megy vele sokra, ha havonta van 50-100 ilyen madar (marpedig siman van, aki elhiszi hogy van ilyen 'szorzo'), az nem keves penz. pontosan 0 befektetessel/munkaval tobb szaz, ha nem tobb ezer eurot keresni nem is rossz.
2014. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Én nem azt a 30 eurót sajnálom hanem hogy az ilyen vígan eléldegél ebből.Az vigasztal hogy ez külföldön aprópénz,sokra nem megy vele."


Azért itthon sem valami hatalmas összeg 30 euro.

2014. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!