Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft közben előfordult már...

Airsoft közben előfordult már veled, hogy eldobása után ellopták/nem találtad meg a gránátot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, de ezekszerint veled igen. (nem airsoftozok)
2011. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem;) Csak szeretnék, és kíváncsiságból kérdeztem:)
2011. aug. 13. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:

ugyan még nem hallottam ilyesmit, és nincs is gránátom, de a tapasztalatom az, hogy az airsoftosok túlnyomó többsége elég pénzes és barátságos. engem az egyik barátom vitt el pár airsoftozásra. egy kb 30 fős tömeg várt ott mindenki barátságosan viselkedett velem, kaptam kölcsön fegyvert, a lőszert tisztességes áron adták. volt pár fegyver eltűnés, sőt a haverom slusszkulcsa is eltűnt. az egész csapat neki állt az éjszakában zseblámpákkal keresgélni. meg is lett minden hiba nélkül.

ez az én tapasztalatom, de szerintem ez nem attól függ, hogy airsoftosok vagy nem, hanem hogy milyen emberek.

2011. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!