Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valakinek a férje, rokona...

Valakinek a férje, rokona van, vagy volt börtönbe? Hogyan alakult az életetek miután be kellett mennie? Miután szabadult mit hozott az élet számotokra? Mennyire változott meg? Miért került oda?

Figyelt kérdés
Nekem a bátyám van bent már másfél éve,még van 2,ha nem lesz semmi gond.Betörésért csukták le.
2014. ápr. 22. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Szép kis családod lehet...
2014. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te meg nagyon primitív,vagy még gyerek!
2014. ápr. 22. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

én sem értem az olyan embereket, akik negatívan állnak hozzá egy rendes, aranyos bűnözőhöz

az kedves úriember csak betört, elkapták, lecsukták, jelenleg éppen a rózsáját tágítják a sitten

mire kijön, igazi mintapolgár lesz belőle

még az adója 1%-át is felajánlja a baptistáknak

2014. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk unoka tesómnak ment el 7 éve a börtönben, belé kötöttek és megkéselte a srácot, majd ott hagyta ami súlyosbított a körülményen


Nem nagyon változott az életünk, se az övéké, annyi hogy munkát nehezen kapott, de mivel jó eszű és a végzettsége sem utolsó így eltekintettek a börtön felett.

2014. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3,5 év letöltendő? gondolom nem egy sufniba törtek be.


de nem tudom miért kell babusgatni egy bűnözőt. ha hozzátok betörnének és több millió forintnyi cuccot bugáznának, gondolom akkor se lenne semmi probléma. csak ebbe senki se gondol bele...

2014. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az a helyzet állt elő 7 éve hogy apám, a bátyám és a sógorom is börtönbe került, csalás, zsarolás, okirathamisítás. Én még akkor gyerek voltam, 13 éves, anyagi problémáink nem voltak azért hogy ők börtönbe kerültek és ma sincs hogy már szabadultak. Most egy céget működtetnek, bár konkrétan nem tudom mivel foglalkoznak valójában mert 550 km van köztünk és ritkán megyek haza.
2014. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!