Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szükség van bármiféle engedély...

Szükség van bármiféle engedélyre, ha szobrot szeretnék állíttatni magamról az udvarunkban?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Azt állítasz az udvarodban, amit akarsz, legfeljebb ízléstelen lehet, de külön engedély nem kell hozzá.
2014. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magánterületen azt állítasz amit akarsz. Szerintem jó ötlet, csináld meg! :)
2014. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne?
2014. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükség engedélyre.

Az is példázza, hogy Budapesten nem engedélyezett köztéri szobrokat magánterületen állították fel, vagy tervezték, tervezik felállítani.

2014. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor Hitler-szobrot is lehet állítani, ha a kerítés belső oldalán van?
2014. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csodálkoztam volna ha valaki nem akar itt egyből Hitler meg szálasi szobrokat állítani. Szerintem ha olyan helyen ahol közterületről nem látszik lehet. De állíts szobrot inkább egy majomnak vagy bohócnak az illik hozzád...
2014. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs és ezzel ihletet is adott nekem a kérdező.
2014. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha normál méretű, akkor nem, bizonyos nagyság (tényleg nagyon nagy) felett igen, mert árnyékolhat, villamos-felsővezetékekhez túl közel kerülhet.
2014. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!