Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A haveromnak ellopták a...

A haveromnak ellopták a táskáját. Azt akarja hogy fizessem ki az értékeinek a felét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Buliban voltunk és én összebalhéztam egy gyerekkel.Nem sokra rá eltűnt a táskája és engem hibáztat.

2014. ápr. 20. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Jogos de nem vagy köteles.
2014. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem valami sok információ, de ez alapján ellopták a táskáját, amihez neked a kérdés alapján semmi közöd. Biztos nem fizetném ki...

Amúgy miért akarja, hogy te fizesd ki, milyen indokot mond?

2014. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy az a gyerek lopta el akivel én összebalhéztam,mert azt hitte, hogy az enyém.De szerintem nekem ehhez semmi közöm.
2014. ápr. 20. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért jogos a haverod követelése...
2014. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincsen rá semmi fajta bizonyíték,hogy egyáltalán az a gyerek vitte volna el.
2014. ápr. 20. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

már hogy a fenébe lenne jogos.

Szerinte az vitte el, szerintem meg hülye volt és nem vigyázott rá..., ráadásul csak feltételezi

Azért gondolja így mert neki könnyebb mást hibáztatni, és még meg is felezheti vele a kárát.

Van bármi alapja, hogy ezt feltételezi?, vagy csak hasra ütésre mondja? + ha úgy is volna, akkor is vigyázott az értékeire. Ezt a fizesd ki a felét pl akkor tudnám elfogadni, ha ő kiugrott klotyóra, és rád bízta erre valaki elvitte az orrod elöl.

2014. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy az, hogy ilyenkor rendőrségre kell menni feljelentést tenni, másrészt meg a szórakozóhelyen kell megkérezni, hogy nincs-e kamerán felvétel, haramdrészt meg mért nem vigyáz rá? Így járt.
2014. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!