Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A termék egyedileg kereskedelm...

A termék egyedileg kereskedelmi forgalomba nem hozható, mégis árulják?

Figyelt kérdés

Vettem ma két pöttyös túró rudit,mert akciós volt. Megettem az elsőt...furcsáltam ,hogy olyan kicsi "10 éve" nem ilyen volt az tuti, gondoltam,majd megettem a másikat mire gondoltam egyet,hogy megnézem hány grammos. A csomagoláson semmi egyéb információ nincs (se összetétel se semmi) csak a kérdéseben leírt szöveg.

Mi iylenkor a teendő? Ennek az üzletnek nem ez az első húzása. Tavaly valentinra sikerült oylan milka bon-bont vennem,amiből hiányzott egy darab és a csipógót úgy tették a dobozba,hogy óvatosan felnyitották oldalt a celofán borítást és a dobozt megbontva ragasztották fel a teteje alá. Tehát simán ki is lehet venni belőle bon-bont ezzel a technikával. Mikor mentem,hogy ez hogy lehet,azt volt bőr a pofájukon mondani,hogy nem ők rakják bele a az érzékelőt. Ja,akkor annyiban hagytam,bár égett a pofámon a bőr,hogy olyan bon-bont ajándékoztam,amiben már előzőleg valakinek a retkes keze járt.

Ti mit tennétek? Minden nap járok a boltba. Coop, XIV.kerület


2014. ápr. 16. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem, Túró Rudi csomagolásának megmutatása. Ha már kidobtad, akkor sütheted.
2014. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel egy halom olyan rudit árusítanak, így nem jelentene gondot újat vásárolni.
2014. ápr. 17. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor csak szólj a fogyasztóvédelemnek. Bemennek ők és a saját szemükkel meggyőződnek róla.
2014. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!