Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valóvilágosok szavazhattak?

Valóvilágosok szavazhattak?

Figyelt kérdés

Mi a helyzet ilyenkor? Kell nekik biztosítani a szavazát, és bemegy pár VB tag az urnával?

Mert ugye elvileg ki nem jöhetnek. Vagy amikor bementek aláírtak vmit hogy lemondanak erről?


Tudom, hogy agyatlan idióta az összes, és azt se tudják mi a politika, de engem jogilag érdekelne, hogy mi van ilyenkor.


2014. ápr. 6. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen szavazhattak, szervezetten hozták ki őket.
2014. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincsenek is bezárva egész nap a villába...(bocs, ha hülyeséget mondok, de legalább 1 éve nem néztem RTL-t és TV2-őt, csak onnan tudom, hogy beszélik a munkahelyen, hogy a vévé béci kiesett. Hidd el, ez csak elmerontás)
2014. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vadkan01 ***** válasza:
Idén is megy Való Világ? Nem is tudtam.
2014. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egész valóvilág meg van szervezve, úgyhogy simán elmentek szavazni.
2014. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
így van, elméletileg nem jöhetnek ki, dehát elméletileg nincs is megszervezve :D
2014. ápr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!