Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vettem interneten egy játékot,...

Vettem interneten egy játékot, a számlán más ár szerepel és más árat fizettetek ki velem, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Battle.net en megvettem egy játékot, aminek az ára 40 $ volt az emailban a számlát is erről kaptam de a számlámról 13 000 ft ot vontak le és a megjegyzésben is 40 euro szerepel, tudom ,hogy nem sok pénz a különbség (kb 15 $) de egyrészt a tudat ,hogy "átvertek" illetve pontosan ki volt számolva a pénzem és kellett volna még másra is, mit tudok ilyenkor csinálni(az email panaszon kivül) ? tehetek esetleg jogi lépéseket ? vagy ezzel nem foglalkoznának ?

2014. márc. 19. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Melyik játék az?

Mert én most böngésztem az oldalon, de csak eurós árakat fedeztem fel.

2014. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem összetévesztetted a jeleket, de ha tévednék akkor egy linket is kérek.
2014. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Euróban vannak megadva az árak.Lehet elnézted.
2014. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy ha meg is van a link akkor is készítenék róla pár screenshotot. Azzal már lehet kezdeni reklamálni.
2014. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen azt elfejeltettem hozzátenni ,hogy ázsiában élek és dollárba ír nekem mindent.

Mellékesen a "diablo 3 reaper of souls " kiegészítő volt az.

A számla megvan amit email ban küldtek és azon 39.99 $ az ár és az otp-s adat szerint 39.99 Euro lett levéve, azonnal lefotóztam.

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat és segítséget :)

2014. márc. 19. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen!


Magyar pénzt nézve eurót fizettél ki, és nem dollárt.


Szerintem írj egy email neki, amihez csatolod a képeket is, közben telefonon is értesítsd őket, hogy valószínűleg elnézték- elírták- elrontották a tranzakciót. Közben megérdeklődheted, hogy mennyi pénz ment be az adott játék forgalmazójához, ha oda csak 30 dollárnyi ment, akkor már máshogy áll a dolog, de ha oda is több ment, akkor ez megint egy támpont.

Nem hiszem, hogy rosszhiszeműen csinálták volna, tehát bátran eresszel meg pár emailt.

2014. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Néha el kéne olvasni a kisbetüs részt is... ha európából veszet akkor euróban vonják le vagy az aktuálisan beállított fizetőeszköz alapján számlázzák, dollárban egy esetben vásárolhatsz, ha gift kódként vásárolod akkor simán küldheted a kódot egy e-mail címre és azt regeled az accodon...
2014. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ismételten köszönöm a választ de GIFT ben vettem és Thaiföldről, Thaiföldön élek nem európában tartózkodok. Egyépként ezt a leírást hol találtad ?
2014. márc. 20. 02:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!