Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sárga csekk befizetése interne...

Sárga csekk befizetése interneten. Hogyan?

Figyelt kérdés

OTP netbank. Addig oké, hogy előjön a sárga-pirosas izé, de ha teljesen kitöltöm, akkor ezt az üzenetet kapom:


Tájékoztatjuk, hogy a kitöltendő befizetési lap megbízóazonosító (befizető azonosító), megbízó (befizető) neve, címe, és a közlemény sorai összesen nem haladhatják meg az 56 karaktert.


Tehát nem fér bele minden, mi az ami fontos, mi az ami elhagyható?



#online #Sárga csekk interneten
2014. márc. 10. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos majmok,és nem fér bele minden,jártam már így.

Ha tudom mi fontos,és tudok röviditeni,akkor röviditek,de a számoknak,azonositóknak szerepelnie kell.


volt már hogy sehogyse tudtam megoldani,és inkább elsétáltam a postára

2014. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Postán is ugyanígy csinálják, valahogy megoldható. Bár lehet, hogy az egyes netbankoknál többet-kevesebbet lehet beírni.


A megbízóazonosító 24 betű


Közlemény: van egy 5 jegyű azonosító szám ami biztosan kell, de előtte ott van egy "Azon:" rövidítés, utána pedig egy dátum.


A megbízó neve, címe pedig nagyon hosszú.

2014. márc. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!