Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki itt Gyakori Kérdések...

Ha valaki itt Gyakori Kérdéseken privát üzenetben megfenyeget?

Figyelt kérdés
Elmentettem az üzenetet, soha nem lehet tudni. De küldjem el az oldal üzemeltetőinek is? Van valami eredménye?

2014. márc. 4. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Itt mindenkit megfenyegetnek.
2014. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Persze, de szerintem cc-zd be az óvónénid is.
2014. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Névtelenül könnyü puffogni, szerintem ne foglalkozz vele, ha nem irsz vissza csak letiltod simán akkor nem is tud tovább pattogni, sajna van pár troll akinek ez a napi élvezkedés, hogy irogat embereknek.
2014. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok idióta van. JElents fel a fenébe. Ha már egyszer megfenyeget főleg írásban akkor az zaklatás.
2014. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Röhögj egyet rajta, úgyis csak a p*fája nagy. Jelentheted az üzemeltetőknek, de ha nagyon akar, visszajön más néven.
2014. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írtak már ocsmányságokat privátban. Elküldtem a jó kva anyjába, aztán letiltottam. Ennyi a történet.
2014. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Ha engem megfenyeget valaki, az nem fenyeget többet. Senkit. Megölöm.
2014. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába tilt le valakit az ember itt gyakori kérdéseken is, ha az akarja akkor úgyis tovább szekálja új profilról. Mert a kérdése vagy a válasza alapján újra megtalálja majd az üzenetküldési lehetőséget.
2014. márc. 6. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem sokba telik még egyszer letiltani, neki nagyobb fáradtság újra regisztrálni, nyugtasson ez a tudat. :D
2014. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 6. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!