Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy működik a Csendháborítási...

Hogy működik a Csendháborítási eljárás? Egyszer kijön a rendőr, figyelmeztet. Ha másodjára vagy harmadjára jön, fog végre bírságot is kiszabni?

Figyelt kérdés
A szomszédomra kellett rendőrt hívni csendháborítás miatt, de csak figyelmeztette.
2014. jan. 20. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Max pénzbírság,szabálysértésnek számít.
2014. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első esetben figyelmeztetés szóban, második esetben már általában megy a bírság, harmadik esetben akár előállítás szabálysértés tovább folytatásának megakadályozása végett.

Természetesen ettől eltérő is lehet bizonyos esetekben, én csak a legáltalánosabbat írtam le, ha rosszul írtam, akkor elnézést

2014. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kimennek szólnak, hogy kussalvás. Kimennek másodjára, orrbaba.znak. Kimennek harmadjára odabilincselnek a radiátor csövéhez és nagyon orrbabas.nak. Aztán megbírságolnak. Ennyi, nem nagy ügy.
2014. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 the end ***** válasza:

# 3 és te ennek még örülsz is.

tudtad, hogy a homo sapiens fogalma nem merül ki a két fül, két kéz, két láb kombónál? annál picit több kéne, ha valóban emberként akarsz viselkedni.

persze az erőszakos vadállat viselkedés egyszerűbb, az agy sokkal több energiát használ, mint az izmok.

2015. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 the end ***** válasza:

"előállítás szabálysértés tovább folytatásának megakadályozása végett"


vagyis bebasszák egy cellába, nehogy hangoskodhasson?

intelligens, civilizált eljárás. ezt hívjátok ti demokráciának?

2015. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!