Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha netről használtan rendeltem...

Ha netről használtan rendeltem 9ezerért tabletet és repedt a kijelzője, mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit kb mert se számla se garancia úgyhogy elég nehéz lenne bizonyítani maximum a megtévesztő fotókra hivatkozhatsz de nem sokat érne. Rendőrség még veréseknél is megtalálja a kifogást miért nem nyomoz. A te ügyedet meg aztán 50ed rangúnak sorolnák. Aki bankot robbantott azzal foglalkoznak. Ez ilyen.
2014. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából semmit. Nincs garancia, a rendőrség nm foglalkozna vele, mert csak 9 000 Ft és 15-20 000 Ft alatt nem foglalkoznak vele. Nekem a 40 000 Ft-os biciglimet lopták el, de képek alapján csak 13 400 (!) Ft-ra értékelték, ezért nem indítottak nyomozást.
2014. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23:05 ezt mondom megtalálják a kifogást miért ne nyomozzanak. Ha megvertek volna de nincs komoly bajod akkor is megtalálnák a kifogást. Ha nincs kapcsolatod nics szolgáltatás. Am 20 ezer alatt nem indítanak nyomozást. Ezért szoktak 15 ezret tankolni kutakon aztán elhajtanak. Ha nem kapják el őket akkor nem is kezdik körözni.
2014. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rákötözöd egy féltéglára, kimész a Dunapartra, meglóbálod, és elhajítod.
2014. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézed :D
2014. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy add tovább 12 ezer Ft-ért.
2014. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!