Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy kilátóban a templom...

Egy kilátóban a templom mellet jól elszorakoztunk a párommal és elfajult a helyzet a hátam mögött volt elorol benyult a gatyámba es megujjazott. (? )

Figyelt kérdés
Mikor haza felé indultunk láttam a feliratot a templom falán. Rogzitett felvétel. Közerkölcs megsértése? Szóbekerülhet? 1napja történt. Mindketten fiatal koruak vagyunk.Én nagyon szégyellem magam. És aggodom. A válaszokat elore koszonom.
2014. jan. 12. 20:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Isten látott? Ajaj akkor jót szorakozhatott:DD
2014. jan. 12. 20:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne a kamera zavarjon hanem a lelkiismeret. Paráználkodtál és ez bűn!
2014. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudom benne van a 10parancsolatba. De hát egyszer élünk. :D
2014. jan. 12. 20:54
 14/14 anonim ***** válasza:

sötétben, háttal egy rossz felbontású köztéri kamera, mindezt úgy hogy egy kéz csúszott bele a nadrágba.... Nem hinném, hogy lesz belőle bármi bajod, ha a pap észre is veszi max ráránt egyet.

Meg te tudod, hogy felismernek-e téged azon a környéken(gondolom mikor észrevetted a kamerát jól belebámultatok).

2014. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!