Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Help! Mi történik ha az...

Help! Mi történik ha az e-mail cimemmel rendelnek màsok?

Figyelt kérdés

Tegyem fel az e-mail cimem és a kodom tudja több ember.És X.y rendel egy ruhàt a netröl a sajàt cimére,de az én e-mailemmel.

És mondjuk ö nem fizeti ki idövel azt a ruhàt.

Kit büntethetnek?Engem vagy öt?Egyàltalàn lenyomozhatjàk hogy kié az e.mail cim,vagy automatikusan minden arra hàrul,aki a rendelés cimén lakik?


2009. nov. 30. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem nyomoznak semmit, hiszen olyan nincs, hogy nem fizet. Kétféleképpen rendelhet: előre utalással és utánvéttel, azaz akkor kap ruhát, ha a szállítónak fizetett.

Olyan cég nincs, aki előbb adja a ruhát, aztán ha jó, akkor kell fizetni. Azaz van, de azt áruháznak hívják.

2009. nov. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De van olyan cég,bizony nem otthoni cégröl beszélek.Csekket küldenek,ami 30 nap mulva kell legyen befizetve.A csomag hamarabb itt van.Én is rendeltem màr magamnak,szoval ez biztos.
2009. nov. 30. 08:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja akkor legyen àruhàz:)
2009. nov. 30. 08:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem semmi. Nem azt fogják nyomozni, hogy kié a mail cím, hanem azt, hogy ki lakik a címen, ahová a cuccot küldték.

A cég nevét meg add meg légyszi, mert rendelek magamnak pár tonna ruhát. :D

2009. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Parancsolj:

www.bonprix.ch

www.quelle.ch

www.heine.ch



Elözöleg irtam,külföldi cimek ezek!

2009. nov. 30. 08:17
 6/10 anonim ***** válasza:

"és a kodom tudja több ember"


-Gratulálok,innentől értelmetlen vitázni bármiről.

2009. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy a jelszót/kódot nem szabad másnak megadni - mert ilyenkor te vagy a felelös. Változtasd meg a kódot és ne add meg többé másnak.
2009. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Törlöd az e-mail címet, csinálsz 1 újat. Össz. kb. 5 perc.

Vagy megváltoztatod a jelszavadat.Kb. 2 perc.

2009. dec. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezesetben tökmindegy, hogy tudja-e a mailcímed jelszavát... Ha én tudom a címed akkor én is rendelhetnék neked mindenféle ruhát... Ha nem kell a ruha, akkor nem kellett volna átvenni. Az átvétellel elismerted, hogy te vásároltad, úgyhogy fizetned kell.
2009. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Asszem félreolvastam. ha a te címedről rendelt valamit az még nem jelenti, hogy neked kell fizetned. A csekket gondolom ő kapta a ruhával együtt.
2009. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!