Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar állatvédelemről?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy az embereknek mi a véleményük erről a területről. Hogy milyen megoldásokat tudnátok elképzelni, mit javasolnátok? Milyen büntetést adnátok érte?

Ha lehet normális válaszokat írjatok!

Köszi


2009. nov. 28. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nézd, nem sok állatkínzót vontak idáig rendesen felelősségre. gondolj a kiscicákat halálrakínzó fiatalokra. felmentették őket. itthon kb a 0-n jár az állatvédelem jogilag. Max akkor van állatvédelem, ha tönkre kell tenni valakit, pl libatömés, libatoll, stb...
2009. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem lenne sok kínzás ha a macskákat is elkötnék, vagy kiherélnék ás Juli néni nem vinné ki a mezőre még újszülötten, mert oda fial a macskája évente 10db-ot. Ugyanez vonatkozik a kutyákra is.
2009. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi ha nem lenne olyan drága mulatság még el is vinnék az emberek.
2009. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
jah, születés szabályozás céljából kell kiszúrkálni a szemüket levágni a fejüket, eltemetni élve, stb mi?
2009. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

én simán letöltendőt adnék állatkínzóknak nem felfüggesztettet. 5 év.

amúgy meg a békaa segge alatt van az állatvédelem!! a szomszédot simán bemószerolnám azért ahogy tartja a kutyáját. utánajártam. nem igazán tehetek semmit :(

2009. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédomék félrészegen kóbor kutyákat kötöttek az autó vonóhorga mögé és végighúzták a patakparton. Amikor már mindenhol lejött a bőrük otthagyták kínok közt kimúlni őket.


Elkaptam a két srácot és megvertem őket nem kicsit, (vizilabdáztam, 110 kg vagyok) kölcsönösen fel is jelentettük egymást jó magyar szokás szerint.


Ellenük ejtették a vádat, én jelenleg Bíróságra járok súlyos testi sértésért, és jó ha pénzbirsággal megúszom.


Na, itt tart a magyar állatvédelem!

(u.i: nem bántam meg!)

2009. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem értem a 17:25 öst, nem azt mondtam, hogy szúrjuk ki a szemét stb. mert az jobb ha nem lenne elkötve és évente a kiscicákat, kiskutyákat eltemetnék élve stb. Nem lenne jobb elkötni, kiherélni és utána nem lenne mit eltemetni, elvinni a mezőre...
2009. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

de te meg nem fogod fel, hogy nem azért kínozzák őket mert,hogy nincsenek kiherélve és többet ellenek, hanem szórakozásból.


A gyilkosságokat sem úgy kell kezelni, hogy ne menj ki az utcára, akkor nem bánt senki, hanem elkapják a gyilkosokat, büntetik őket.

2009. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem állatkínzásért börtönbe kerülni egy kicsit túlzás.Max pénzbírságot rónék ki az illetőre.Nem tudom egyébként,milyen állat védő törvények vannak az országban,nem vagyok jártas a dologban,meg hát nem is nagyon érdekel.
2009. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó, ha a gyerekedet kínozná agyon valaki aki korábban állatokon gyakorolt(ugye akkor nem bűntették meg komolyan mert hát nem olyan nagy bűn az), akkor átértékelnéd.


tudom közhely: de ajánlom Csáth Gézától az anyagyilkosság c művét.

2009. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!