Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » T-mobilinternet. Gyenge jel,...

T-mobilinternet. Gyenge jel, erosito antenat kertem. Ki jottek es kozoltek hogy nem lesz antena mert gyenge a jel, kerjem a szerzodes felbontasat. A jegyzokonyvbe irtak hogy, hallozati hiba Koteles vagyok fizetni, mert nem tartottam be a szerzodest?

Figyelt kérdés
Majus elejen meszakadt a szerzodes kifizettem a hatralekot es gondoltam minden rendben.Dec.2-an kaptam egy felszolitast egy behajto cegtol ,hogy van egy 45e ft tartozasom a t-mobilhoz.holott nem kaptam meg csak egy szamlat vagy felszolitast,csak egybol a behajtceg levelet.Irtam a t-mobilhoz es a behajto ceghez is.de nem kaptam valaszt.ma hivot a behajto,ha nem fizetek,jon a vegrehajtas.Mi a teendo,kerem segitsenek!

2013. dec. 16. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A szolgáltatás a szolgáltató hibájából nem lehetett végrehajtani így elsőre jogtalan a követelés.Másodjára ez a szerződés függő is kitudja mit sumákoltak bele az apró betűbe.Addig eszed ágába se legyen egy forintot se a végrehajtónak fizetni.Addig úgyse kezdhetik meg a végrehajtást amíg vitás felek között nincs jogerős ítélet vagy megállapodás.A t-mobilhoz személyesen menj be részletes elszámolást követelve a számlatartozás okáról.És a fogyasztóvédelmi hivatalhoz is a biztonság kedvéért menj be és tegyél bejelentést hogy legyen papírod harmadik féltől hogy panasszal élsz.A behajtóval nem kell foglalkozni el lehet küldeni őket a édes apjuk hegyire illetve a fogyasztóvédelemnél szintén jelentheted őket zaklatás miatt mert hivatalos levélben kell értesíteniük és nem telefonon zaklatni.Elég ha következő alakalommal hívnak rögtön úgy veszed fel a telefont hogy figyelmezteted hogy a beszélgetés rögzítve lesz.Általában már ez is elég világos nekik és nem zaklatnak többet.De még jobb ha felveszed és ha nem hagynak fel a zaklatással a fogyasztóvédelemnél jelenteni.Persze kérdezd meg a hívó nevét és hogy melyik cégtől telefonál esetleg a cég telephelyét is hogy minden világos legyen de ez csak ha eleged van belőlük.
2013. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még valami a T-mobil majd megpróbál lerázni elsőre hogy ők már átadták a behajtó cégnek a tartozásod velük beszéld meg de ők köteles az elszámolást kiadni neked vagy hivatalos postai úton kiküldeni azt hiszem 30napon belül.Mindenképpen személyesen menj be a t-mobilba de próbálkozhatsz telefonon is bár ott szerintem egyből leráznak.
2013. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!