Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A nagy embereket, akik milliók...

A nagy embereket, akik milliókat, milliárdokat lopnak el, miért nem sittelik le?

Figyelt kérdés

Bezzeg a kis senkiket pár ezer, százezer miatt leültetik!

A pár ezer forint lopás is lopás! De amikor hallani, hogy melyik fejes, vagy híres ember sikkasztott el hány millió ftot, és kap egy felfüggesztettet, kicsit érthetetlen nekem!

Mi az oka?



2013. dec. 3. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lefizetnek mindenkit, így megy ez...
2013. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan embereknek kéne lesittelniük az ilyeneket, akik maguk is szintén nyakig benne vannak a sikkasztásokban és esetlegesen feladnák őket azok, akiket lecsukatnak.


Ez ilyen "te vakarod az én hátamat, én vakarom a tiéd" állapot.

2013. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
A pérezres lopásokért általában közmunka és/vagy pénzbírság a büntetés. Viszont van aki se ledolgozni nem hajlandó, sem fizeni. Ők ülik le a büntetést.
2013. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? A "nagy embereknek" van akkora tőkeerejük, hogy kilóra megveszik az "igazság"szolgáltatást. MO-n amúgy is korrupt gecczi mindenki (én is, de még nem tudtam bizonyítani...)
2013. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mert csak feltételezzük, hogy lopnak, de nem tudjuk. Az egyszerű ember "bután" lop, szereznek be ellene bizonyítékot. A nagyok pedig csalnak, amit nehéz bizonyítani. Ha a kis ember csal, azt is nehéz bizonyítani, ha okosan csinálja. A lopás és a csalás között nagy a különbség.


Tehát most amikor meg lenne bizonyíték a nagyokra"NAV ügy", akkor meg senki nem tesz semmit. Az emberek a melegek miatt tudnak tüntetni, de az ilyen nav ellenőrök védelmében meg nem. Majd most sem lesz semmi...

2013. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert Felcsúton élnek
2013. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!