Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet drogozni munkahelyen?

Lehet drogozni munkahelyen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És akkor, csak hogy butaságokat ne írjak a kávé ami élénkítőszer, a koffein drogok közé sorolandó? Vagy csak tudatmódosító szereket nevezünk drogoknak?


Én régen informálódtam ilyenről, ezért kérdezem most meg. Mire erről előkeresnék egy komolyabb cikket... inkább meghallgatnám erről is a véleményt.

2013. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Vagy csak tudatmódosító szereket nevezünk drogoknak?"

Ezt nem tudom, inkább csak arra akartam utalni, hogy munkahelyen mi tiltott. Szerintem a munkaköri leírásokban és egyéb szerződésekben sem szerepel a drog szó. Egyszer úgy olvastam egy iratban, hogy "alkohol vagy más tudatmódosító szer hatása alatt...", ha jól emlékszem. A drog szót kerülik, éppen mert nehéz körülhatárolni.

2013. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!