Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hány évesen próbáltatok...

Ti hány évesen próbáltatok először drogozni?

Figyelt kérdés
Ha már próbáltátok akkor utánna többet nem is vagy néha-néha szokatok szívni? Vagy ha még nem probáltátok akkor egyszer majd kiszeretnétek?
2013. jún. 1. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szóval tisztázzuk csak, neked mi is számít drognak? Fűre gondoltál? Szerintem a fű nem éri meg...drága, és az adott lelkiállapotodat erősíti fel...ha szomorú vagy, még szomorúbb leszel, ha boldog, még boldogabb, de persze te tudod
2013. jún. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én max az alkoholt,heroint-nem mert túl erős,kokain-Stohl óta nem tervezem,fű(marihuana,hasis)-sztem nem éri meg,amfetamin(ecstasy,speed)-bizonytalan összetétel,tehát inkább ezt sem,crack-ha lenne jöhetne :D!
2013. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DownDownDown válasza:
bármikor kipróbálhatnám :) Akár már holnap...Majd egyszer ki akarom próbálni persze:)
2013. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hülyék vagytok! Drogozni? Na persze nem az én dolgom... ti haltok meg tőle...! Én a helyedben addig fontolgatnám hogy drogozzak-e amíg arra a válaszra nem jutok hogy NEM! -.-"
2013. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindent ki kell próbálni! ;) És ha te ezt eddig nem tudtad az emberek nem élnek örökké úgy is meghalunk és ha valaki 1-szer 2-szer kipróbálja nem fog előbb meghalni...
2013. jún. 20. 18:22
 6/9 anonim ***** válasza:
De az sem mindegy, mikor, hogyan és hol halsz meg. Például huszonévesen túladagolás miatt, vagy 90 évesen az unokáid esküvője után. Utálom az ilyen "yolo" felfogású embereket. Nem vagyok egy szent, én is be szoktam rúgni, de azért basszus..
2013. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

egyetértek az előző kommentelővel én is utálomm az ilyeneket

(én voltam a szidó)

2013. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
13 évesen fű, 14évesen Kati (mephedrone) azt csak egyetlen egyszer többször nem is szabad mocskos egy drog. A fű azóta is szóba jöhet hébe hóba :D
2013. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Annyira imádom az olyan embereket, akik ha meglátnak egy ilyen kérdést, már rögtön jönnek pattogni, hogy "Úristen, te drogozol? Meghalsz!"

Most ennek mi értelme?

2016. febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!